SPOT WARSZAWSKI 18 V 03 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
fotki Kacpra są super. filmy zresztą też. zwłaszcza mój przejazd...
generalnie było malinowo. ci co nie byli niech żałują. zabawa była przednia... i tylna
  
 
My, to znaczy ja z Martyna bedziemy mieli zeskanowane zdjecia z wyjazdu w teren w dzisiejsza niedziele (18 maja) w przyszlym tygodniu, mysle, ze okolo wtorku-srody, i je w wtedy przeslemy.

Hmmm . .., ale prosze nie publikowac tych zdjec, co sie zakopalem w piasku po drugiej stronie wody . ...

I jak bylem spocony, to tez nie ..

Na terenie bylo super. Po prostu super!. Jak dobrze wiecie, nie mam doswiadczenia w tego typow wyjazdach i byl to moj pierwszy raz.

Jednak powiem, ze sie delikatnie przerazilem w jednym momencie. Jak Boreg zawisl na ostatnim przegibku ( to takie, co w dol i piasek) i to prawe przednie kolko latalo w powietrzu, a pozniej, to prawe tylne tez sobie latalo ... .
Przerazilem sie, bo i Borqa Niva tez krzywo stala z tymi krecacymi sie kolkami, a ja bylem ostatni w kolejce na zjazd w dol na tym przegibku. ...
Ale powtorze, bylo super. Pozdrawiam alfabetycznie: Borqa, Kacpra i Jacka.

Co do zlotu FSO. A co tu komentowac. . Goral wykrecil czwarty czas na OS-ie na Samarze za pierwszym razem (nie licze przejazdu probnego czyli zapoznawczego). Chlopaki grzali Polonozy do nieprzytomnosci i byli gorsi.
Poznalem tez pozostalych i sympatykow i klubowiczow LKP. Pozdrawiam. I do zobaczenia za dwa tygodnie.

Ale jednak korci mnie ta Narew i Nowogrodek ...

Pozdrawiam,
Przemek67
 
 
czesc!!
spocik 4x4 byl SUPER. zaliczylismy prawie wszystkie typy przeszkud
oczywiscie nieobylo sie bez prac recznych, przypaleniu sprzegla, wuciaganu samochodu . tego nieda sie opisac to trzeba zobaczyc.
  
 
Ale bajer - Pięknie musiało być
jak konrad wróci (bo go nie ma to zaraz wsadzi Wasze fotki od kacpra
Pozdr
paweł
 
 
Przemek nie tylko Ty byłes pierwszy raz w terenie
Jak dla mnie to też był to pierwszy raz jak najbardziej udany i miło spędzony ...
Bardzo duże wrażenie zrobila na mnie Martyna ... to jak sprawdzała i szukała tras ....aż miło było popatrzeć

Czekamy niecierpliwie na reszte zdjeć Będą pewnie dużo ciekawsze niż moje ale o to przecie chodzi
  
 
Ja już nie mogę się doczekac naszego wyjazdu za dwa tygodnie w jakiś light teren
zaczynam zastanawiać się nad kupnem nivy... a przynajmniej opon terenowych do mojej ładnej
chociaż z drugiej strony korci mnie aby usztywnić i obniżyć samarkę...
ach, trudny wybór mnie czeka
  
 
A ja mam jeszcze jedno pytanie...ile wam nivki spaliły ???
Ja jadąc rano tankowałem i wracając do domu też to zrobłem....
wyszło mi 13 litrów gazu na 100 km
to jak dla mnie najniższy wynik odkąd posiadam nive
aby tak dalej

Pozdrawiam Paweł / kacper97 / Warszawa


teraz już wiesz kiedy niva pali najmniej... wtedy gdy robi to, do czego ją stworzyli...
Góral
  
 
Ja zatankowalem pod korek przed wyjazdem dzisiejszym oraz po przyjezdzie do wawy tez pod ten sam dystrybutor. Po przeliczeniach wyszlo mi okolo 16 litrow na 100 km. Tak naprawde mysle, ze spalanie moze wahac sie od 14 do 18 litrow (benzyny). Ale z wieksza przewaga na ponad 18 litrow jezeli mysle o piasku ... i oraz zakopywaniu sie w nim. ... .

Pozdrawiam,
Przemek67
 
 
to jestem bardzo zadowolony ze swojego wyniku
choć do ceny gazu przyjdzie dodac cene tarczy sprzęgła ..... ale co tam warto było
  
 
Tak ... tez bede bardziej zadowolony jak zaloze LPG .. . Ale to dopiero w tym tygodniu, co bedzie.

A i musze zakonserwowac auto od spodu, poczynic male zaprawki lakiernicze, wypiaskowac felgi etc. A, i mechanik radzi mi , ze moge wymienic cos w rozrzadzie silnika czy jakos tak, aby silnik stal sie cichszy. Ja i tak nie nic nie slysze jak jade oprocz szumu i huku opon ... (opony mam oryginalne z bieznikiem terenowym), ale macie jakis pomysl albo rade?


Pozdrawiam.
Przemek67
 
 
co do niwki to mnie dawno juz kreci ale cały czas ale zawsze mmoj portwej jest za cienki na ta zabawkę
  
 
Przemek, ja mam radę: car-audio... dobre car-audio.
  
 
Witam wszystkich! Sorki, ze nie dojechalem pozniej na spot, ale moje siedzenie roz....o sie do konca. Wypad super, wrazenia jeszcze wieksze - jezdzenie po terenie na jezdzacym i rozkladajacym sie siedzeniu pozostawia niezatarte wrazenie (jeszcze dzisiaj czuje nogi od trzymania sie podlogi pietami). Zdjecia wysle dzis do Konriego, a z Kacprem chetnie dokonalbym wymiany plyt. Przemek, Niva tak ma, ze jest glosna i nie jest to glownie wina silnika tylko dosyc skomplikowanych mechanizmow przenoszacych naped (od sprzegla, przez skrzynie biegow, reduktor i waly. Dobry sprzet audio tez nie zawsze jest w stanie pomoc.
  
 
Pierwsza zdjęcia ze spociku do obejrzenia TUTAJ
  
 
Ale macie teraz fajne autka na spotach...szczególne uznanie dla czerwonej 2106 i zielonej samarki, których właściciele chyba pierwszy raz pojawili się na Waszym spociku????
ja już widziałem filmy z Waszego terenowego wypadu - i jest tak jak myslałem - spoty 4x4 to naprawdę super zabawa . ten przejazd przez wodę- robi wrażenie))
pozdr
paweł


KLUB LADA POLSKA


[ wiadomość edytowana przez: pawel_krakow dnia 2003-05-19 19:25:21 ]
 
 
a tutaj można zobaczyć jak nasi terenowi ekstremaliści w swoich pięknych maszynach rozprawiali sie z nadwiślańskim brodem

195.150.240.2/~ladaklub/filmy_index.html

  
 
Ale czad. Fajnie te niviaste brzmia. Jakby normlanie mialy jakis rasowy wydech
  
 
Dzieki za uznanie dla mojego zielonego bolida jak go nazywam fakt pojawiłem sie pierwszy raz ale mysle ze to dopiero poczatek i bede czesciej
  
 
Kacper, zdjecia super szczegolnie te z gorki . Niestety filmy w WMV sa dla mnie nie do obejrzenia . Podeslal bys mi je na priva w jakims ludzkim formacie (AVI, MOV, MPEG).
  
 
macie racje nie wszyscy maja kompy do takich rzeczy moj dziadek nawet nie moze tego przetrawic ale cos moze wymysle