SPOT WARSZAWSKI 18 V 03 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
do obejżenia potrzebny jest QuickTime Player

btw. Konrad, a gdzie mój przejazd na kręciołku FSO??
  
 
do obejrzenia potrzebny jest Windows Media Player a nie QT
orginalnie kacper nadesłał w mov-ie ale zajmowały po 5 MB a to trochę za duzo jak na tak króciutkie filmiki więc je przekonwertowałem na WMVy i są 4x mniejsze
  
 
Niestety, Goralu na Macu QuickTime nawet 6.2 nie potrafi tego odczytac, sprobuje sciagnac jakis plugin z Apple. Ale nie jestem pewien czy jest cos takiego . WMV na Macu zawsze glupialo i czytane bylo jako text .
  
 
a i ja również chciałbym wyrazić uznanie dla tej zielonej Samarki Wodnika - szczególnie przód przypadł mi d gustu
no i niemożna zapomnieć o tym czerwonym błyszczącym i dopieszczonym cudzie 2106
Ale ogólnie wszystkie Ładzianki z klubu prezentuja sie conajmniej dobrze na fotkach
  
 
Czy ta zielona samarka nie była kiedys do kupienia przypadkiem na allegro?
Kurna,tak oglądam fotki i filmiki 4x4 i coraz bardziej jestem przekonany do auta terenowego Te przejazdy przez wodę,ehh poezja
Pzdr Grzesiek
  
 
Dokładnie to jest ta samarka. Wodnik jest jej właścicielem od miesiąca. I ciągle urywa ten piekny spojler zderzaka. Zrobiony zresztą ze zderzaka o poldziawki.
Grześ, na nivę moja lepsza połowa się nie zgadza.
  
 
I jeszcze fotki które przysłał Boreg
195.150.240.2/~ladaklub/gl_spot4x41_boreg1.html

jutro inne zaległe fotki i film z Góralem w roli głównej
Dobranoc
  
 
Zainstalowalem WMP for Mac i filmiki juz smigaja. Super, bo z wrazenia trudno oceniac swoje przejazdy ze srodka auta.
  
 
Mam juz swoje zdjecia z wyjazdu w teren. Jutro je zeskanuje. Do kogo mam je przeslac (zeskanowane) i na jaki adres mailowy?
 
 
do Konriii'ego. adres w profilu
  
 
Kacper, ale twoja Nivka pieknie brzmiala spod wody . Dopiero na oryginale pieknie slychac...
  
 
A ja mam Kacpra przejazd w wodzie w zblizeniu, ze sie odbija w lustrze wody jego auto. I sa falki z pianka, tez. Ale te zdjecia wyszly, mam nadzieje, ze po skanie tez beda tak wygladaly.

Inne tez, ale te nerwy moje i Martyny ... . Troche nie sa najlepiej wykadrowane. Nastepnym razem bedzie zdecydowanie lepiej. Borga tez mam w blocie. Jacek mi troche uciekl albo i uciekal w tle na zdjeciach. Tak pisze, bo na goraco je teraz ogladamy z Martyna.

To przesle je jutro do Konriego i do Borga na priv.

Pozdrawiam,
Przemek
 
 
widze ze moja Samarka podoba sie no to jestem hepi bo czy moze byc cos piekniejszego dla posiadacza tak pieknego zresztą autka
ale jak sie juz naciesze tym naprawianiem zderzaka to zamienił bym na Niwkę