Problem z odpaleniem Toyoty Cariny E 2.0

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W czasie jazdy samochód zgasł mi i mimo prób odpalenia nie zapalił. Po sprawdzeniu iskry na świecach okazało sie ze jej nie ma. Wymieniłem cewke ale mimo to brak efektu. Pewien elektryk stwierdził ze to modul sterownika zapłonu, pytanie czy warto szukac tego modułu i wymienic go czy szukac innego powodu? Ktoś może pomóc?
  
 
Cytat:
2016-08-11 21:24:43, skan24 pisze:
W czasie jazdy samochód zgasł mi i mimo prób odpalenia nie zapalił. Po sprawdzeniu iskry na świecach okazało sie ze jej nie ma. Wymieniłem cewke ale mimo to brak efektu. Pewien elektryk stwierdził ze to modul sterownika zapłonu, pytanie czy warto szukac tego modułu i wymienic go czy szukac innego powodu? Ktoś może pomóc?

Jak masz cewke w aparacie to spr kondensator i palec rozdzielacza czesto miewal przebicie do osi aparatu czego nie widac bo w gniezdzie palca jest metalowe zabezpieczenie ktore ciezko wydlubac.Cewka jezeli padla to widac bo wtedy puchnie i peka ta zywica pod stykiem wysokiego napiecia.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
jeśli byłeś już u elektryka to zasugeruj się jego diagnozą . możesz popatrzyć czy nie masz jakiegos ala immobilaisera który odcina zapłon.