15-VI-03r.: spot śląsko-zagłębiowsko-krakowski w Mirowie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nareszcie coś ruszyło , niech będzie 15, pod zamkiem, w samo południe.Zamówcie pogodę.Pozdrowienia
  
 
Witam !
Dziś dopiero wróciłem z Leszna , ale rozmawiałem z Syvo na temat spociku w Mirowie.
Podobnie jak Andrzej myśle,ze lepiej będzie się spotkac w niedzielę 15.06 o 12.00 pod ruinami zamku
Zobaczcie na galerię klubową - tam są fotki z pierwszego zlotu. Możemy się spotkać na tej łace pod zamkiem.
Paweł

  
 
nie muszę przypominać że oczekujemy "kilku" fotek i pożądnej relacji ze sporu.
powodzenia życzę i przyjemnej zabawy
  
 
No Goral - Po Twojej relacji chyba nie będzie odważnych, ale fotki (jesli bedzie aparat - na pewno się pojawią.
PAweł
  
 
jak się tam pojawie a pewnie to nastąpi to aparat też wezmę to będzie można zrobić duuuuużoooooo zdjęć(przy najmniejszej rozdzielczości co wskazane dla potrzeb internetowych wchodzi ponad 1800 zdjęć na moją kartę pamięci)
Mam nadzieję że trafie choć jak narazie to prawie zlokalizowałem Mirów na mapie tyle że jest ich 4 szt w Polsce ale koło Częstochowy to chyba jeden. Spoko dam rade
  
 
Jestem za tym spocikiem. Mam nadzieje że wytrzeżwieje po obronie pracy magisterskiej i dam radę dojechać, ewentualnie wezmę kogoś na kierowcę. Pozdrowienia od Buźki Kraków.
 
 
no to super że aż tyle nas będzie - spocik zapowiada się smakowicie
Jest tylko jeden Mirów z ruinami zamku ( a jeśli licząc odległe może o kilometr Bobolice - to z 2ma ruinami zamków )

zreszta macie mapki :



  
 
OK! Mapki wydrukowane!
Termin spotu wypada po wypłacie - można jechać!!!

But, my question is:

Jak zorganizujemy sobie czas, który zamierzamy tam spędzić?
Nie podejrzewam abyśmy robili jakieś konkursy sprawnościowe
(ze względu na stan wielu rzeczy w mojej władzi i tak bym nie wziął w nich udziału),
czy wybór najpiękniejszej (już był w Sulejowie).
Czy są tam warunki na popełnienie jakiegoś grilla?

Czekam(-y) na pomysły i propozycje.

Pozdroofka!!!

  
 
Postaram sie byc. 13 wracam do Polski, a w sobote mam rajd samochodowy zorganizowany przez automobil klub mojej firmy (szlakiem fortow Twierdzy Krakow). Moze do niedzieli sie jakos wyspie.
Jasiu
(tymczasowo J23)
 
 
Nie ma problemu - grila spokojnie można tam zrobić
  
 
Jasiu - wracaj, wracaj - czeka nas zaległe piwko)
No i jak Ci się uda - jedziemy do mirowa
Paweł
  
 
Jeśli w Mirowie będzie ktoś kto posiada naklejki klubu na szybe to poproszę zabrać ze sobą jedną szt. bo bardzo pragne takiej.
Dzięki
  
 
Cytat:
2003-06-04 23:40:58, dobry pisze:
Jeśli w Mirowie będzie ktoś kto posiada naklejki klubu na szybe to poproszę zabrać ze sobą jedną szt. bo bardzo pragne takiej.
Dzięki




Tudzież koszulki!!!
  
 
heh przecież koszulek my nie mamy tylko robimy na zamówienie po zebraniu kasy tak jak jest opisane na klubowej
ale naklejka pewnie sie jakaś znajdzie jak ktoś będzie chciał
  
 
Wiem, ale to juz moje trzecie spotkanie (Katowice, Sulejów i teraz Mirów),
a ja nadal bez koszulki .

Tak mi sie zamarzyło i wyraziłem to .
  
 
nie ma na to szans - zbieranie zamówień zakończymy myslę w niedziele - potem trzeba będzie zebrać pieniądza co będzie trwało pewnie ze 2 tygodnie, na zrobienie trzeba lekko liczyc tydzień - no bo nie wiadomo jak Piotr będzie miał czas zeby to załatwić a potem trzeba koszulki rozesłać... trochę czasu jeszcze minie zanim będziecie w nich paradować - ale na Węgry i wrześniowy zlot na 100% juz będą
  
 
Witam wszystkich.

Od 2 tygodni jestem posiadaczem łady moze nie dokonac szczesliwym bo obecnie łada stoi w warszacie i ma naprawiany silnik.

Widze ze organizujecie jakis zlocik- chetnie bym sie wybral tylko czytalem wszystko i juz teraz nie wiem czy odbedzie sie 14 czy 15 czerwca ???

mam nadziej ze do wekendu samochod bede mial juz sprawny Pozdrawiam
  
 
no wiec jeszcze raz - ostatecznie spocik jest 15.VI.2003 roku o 12:00 pod zamkiem w Mirowie
Zresztą wszystko jest na bannerze na stronie.

Zapraszamy
  
 
Dzieki wielkie !!!

Czy oprucz łady skrzynki piwa trzeba cos jeszcze ze soba zabrac )

A moze kiedys spot koło żywca ?? Dokładnie w Czernichowie. Tam gdzie skacze sie na Bungee. (wiecej informacji na stronie www.bungee.com.pl) Ja wlasnie planuje 14 skoczyc, jak dorzyje to przyjade na spocik.

Sorki za male zamieszanie
  
 
Pączek - jak skoczysz i przeżyjesz to przyjeżdżaj na spot do Mirowa))
Bedziesz miał co popwiadać))No chyba,ze toą skrzynke obalisz po skoku z radości))
Paweł