[OT] Zaginal pies - NAGRODA!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!!

Siostrze mojej Zony ktos dzis rano podpieprzyl psa z ogrodka. Choc to niewiarygodne wydawaloby sie. Ponizej foto tegoz zwierzaka. Jezeli cokolwiek obiloby sie Wam o oczy dajcie znac pod podane numery telefonow!!!

Piesek jest lysy, bo taki ma byc. Nie jest chory na grzybice. to taka rasa

Jest wesoly, durny, ale tez przyjacielski, szkoda go stad to dziwne miejsce na post. Bardzo prosze moda o podwieszenie tegoz watku, to bardzo dla mnie wazne!!!

FOTO:





Pozdrawiam!!!

el_

EDIT:

Dzialam z kafejki int. i nie wiem czy obrazki sie zalaczaja czy nie do ch.... ciezkiego bo tutaj nic nie widac, kompy sa chyba z epoki Mieszka I






[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-04-18 00:25:23 ]
[ powód edycji: Obrazek poprawiłem ]
  
 
el_commendante, zdjecia sie nie wgrywaja

ile jest warta psina (tak z ciekawosci) bo wtedy nalezy szukac albo u kolekcjonerow czworonogow lub u wietnamczykow w wietnamskich kanjpach

czasami wpieprzam schab po koreansku, lub kurczaka w ciescie, bede sie rozgladam czy nie stanie mi koscia w gardle,

przepraszam za moj humor ale jestem po butelce winka i mam humorek
  
 
hmmm do jakiego rejonu trzeba zawęzić poszukiwania?

bo cała Polska to dość duży kraj
  
 
Cytat:
2007-04-17 23:36:14, LifeGuard pisze:
hmmm do jakiego rejonu trzeba zawęzić poszukiwania? bo cała Polska to dość duży kraj


Komorów k. Pruszkowa pod Warszawą - napisane jest na plakacie
  
 
Witam!!!

Pies kosztowal 2 tys. [!]

Podejrzewam, ze jakis "kolekcjoner" zabral go bo wygladal na mlodego. Jak mi podprowadzili pasek antistatik z auta za 6 pln, to juz mnie nic nie zdziwi

Pieska skradziono w Komorowie. Ale niewykluczone, ze moze trafic gdzies indziej, chce w razie czego zablokowac komus mozliwosc sprzedazy poprzez "rozreklamowanie" tej sprawy jak najszerzej.

pozdr.

P.S. Dzieki za poprawienie foto!!!


P.S. Pies ma krzywa lewa przednia lape po zlamaniu, to bardzo wazny fakt. Jest to dosc widoczne!!!

Jezeli znacie jakies fora milosnikow psow wklejcie to tam

Thanks from the mountain!!!




[ wiadomość edytowana przez: el_comendanto dnia 2007-04-18 13:24:22 ]
  
 
Hehe, mi kiedys podp***dolili owczarka niemieckiego. Znalazł się w sąsiedniej wsi
Daj jednak jakąś fotkę, mieszkam jednak po tamtej stronie wawy, czasem jestem i w Pruszkowie, także może jakims cudem...



[ wiadomość edytowana przez: Janisz1990 dnia 2007-04-18 13:44:10 ]
  
 
No przecież masz fotkę.
  
 
Cytat:
2007-04-18 07:41:42, GDA pisze:
Komorów k. Pruszkowa pod Warszawą - napisane jest na plakacie



Cytat:
2007-04-18 13:46:25, Koot pisze:
No przecież masz fotkę.



nie wiem chyba macie lepsze łącza u mnie nic nie widać prócz pustego kwadracika
  
 
Juz dobrze!!! Pies sie znalazl - przyniosl go jakis menel podobno. Mozna sciagac watek i wywalic w kosmos.

Mozna gdybac, czy Pan go znalazl, czy tez ....
  
 
sumienie dziada ruszyło na flaszkę dostał ??
  
 
Cytat:
2007-04-18 17:26:15, el_comendanto pisze:
Juz dobrze!!! Pies sie znalazl


ŚWIETNIE !
  
 
No i super. A wątek kończący się tak optymistycznie niech sobie zostanie na pamiątkę.