Silnik 1.6 dohc w DF

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cześć wreszcie mi się udalo zarejestrować
jestem z sosnowca i potrzebuje pomocy w sprawie mojego nowego nabytku(silnik 1.6 DOHC)a konkretnie to potrzebuje informacji co i jak z zmianą silnika w moim DF (jakiś opis zmian itp.) dzięki


[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2014-09-24 09:18:03 ]
  
 
Witam nowego widze ze jesteś z Sosnowca jak Blady
co do twojego pytania to na stronie F&F jest artykuł Kosy o montazu silnika DOHC do Fiata 125p zapraszam do lektury
Przekładka
  
 
Witam , nareszcie ktoś z okolicy , może zosaniesz klubowiczem i będziemy sobie robić spoty ??
Czyż byś kupił to 1.6 w Dąbrowie na szrocie ??
ujawnij sie z kąd dokładnie jesteś to może podjade z moim 1.8 DOHC i pooglądamy , cos doradze
  
 
blady chętnie ale dopiero po pierwszym bo jutro mam wyjazd do wiednia i wracam w poniedzialek po weekendzie. a jestem z okolic premy (tzn TIMKEN) a ty. Dzięki za mile powitanie!!!
  
 
Środula , 132 stoi zwykle na Wita Stwosza nie sposób nie zauwarzyć , zdjącia są na stronce klubowej w galeri z Siewierza .
Serio mam nadzieje że F&F Cię wciągnie , i że będziesz często na forum , no i że dołączysz do klubu
  
 
spoko klub jest ok !
!co do fiatów to też już jestem zarazony,więc napewno coś sie zorganizuje-jak tylko uruchomie moją 125-kę.a narazie to do końca maja jeżdze 131 supermirafiori-fajnie sie tym jeżdzi-a potem oc sie kończy i mator do mojego autka- mam nadzieje że kasa pozwoli mi już go odebrać od blach. i lak.a 131 to nie ta z d.g.
oni chcą ok 1200 zl a ja dostałem te 131 za UWAGA 600zł z gazem!!!! ////( jak ktoś chce to sprzedam gaz BRC bez papieru)
  
 
stary , ja muszę to Twoje 131 obejrzeć , jaki kolorek ?? bo kilka widziałem w u nas , ale wszystkie straszne trupcie
trzeba zrobić sesje 131 i 132 , zanim któryś się rozleci
  
 
nie ta 131 to raczej do remontu kapitalnego-właściciel straszną fuszere przy niej odstawiał-kolor czerwień na dachu , mascu i klapie nawet ,ok ale drzwi!!!!!
to może jutro na pare chwil np.koło 12 ?
  
 
Napisz gdzie , najlepiej przed 12 , chyba że nie możesz , postaram się wziąść cyfrówke , i później coś wrzucimy na forum
  
 
no to o 11 pod DORJAN-em jak nie to napisz gdzie!
  
 
Bendę o 11 , tylko napisz mi gdzie jest Dorjan ?? to jakaś knajpa ? sklep?
  
 
myślę ze szybciej byście sie dogadali na GG
oto numer do mar125 - 1282369
  
 
Cytat:
2003-04-28 09:15:40, Koniu pisze:
Witam nowego widze ze jesteś z Sosnowca jak Blady co do twojego pytania to na stronie F&F jest artykuł Kosy o montazu silnika DOHC do Fiata 125p zapraszam do lektury Przekładka


Cześć Koledzy,
Stoję przed tematem włożenia 1.6 DOHC do mojego 125p.
Samochód wraca do mnie z lakierni lada dzień i będę rozpoczynał składanie samochodu. Przeszukałem większość linków dot. przekładki silnika ale niestety są zarzucone dawno temu i niestety nie działają.
Tak jak ten link z cytatu.
Czy mógłby ktoś wskazać mi działający link do przestudiowania tematu swapu?
Z góry bardzo dziękuję.
  
 
Jaki piękny wątek
  
 
10-cio letni odkop, chyba rekord.

  
 
Ten wątek żyje
  
 
Kopałem i wykopałem... żeby nikt mi lenistwa nie zarzucił że nie chciało mi się forum przeszukać.
Przeszukałem więc
Ale nadal znikąd odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie...
Dajcie znać proszę...
  
 
To i za kopanie spotka Cię nagroda...

Pytaj o konkretne rzeczy - dostaniesz odpowiedzi.
  
 
No nie moge,czyżby to był pierwszy post Mara na tym forum gdy zakładał ten temat?

Temat przekładki jest tutaj dobrze znany więc pytaj a nie zbłądzisz.
  
 
hahah dobrze wiedzieć jak się poznali Mar z Bladym Teraz to sa prawie jak rodzina