BERG CUP - Strona 81

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-11-10 09:26:03, poldrive-126 pisze:
Kamionki 3 eliminacjie po nowym asfalcie Walim co najmniej 2 eliminacjie mieszana nawierzchnia kostka asfalt po słynnej patelni walimskiej. wpisowe 120 z ubezpieczeniem 150. Cudze chwalicie swego nie znacie


Ale z balastem na prawym i bez treningow, chyba ze liczymy sobotnie nielegala. To nie sa wyscigi gorskie tylko rajd ale i tak dobrze ze sa i sie rozwijaja, planuje was odwiedzic.
  
 
www.tatrydonaucup.sk
a co powiecie o tym? jeszcze się nie zagłębiałem


[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2010-11-10 14:48:51 ]
[ powód edycji: te linków nie umiesz kleić ]

[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2010-11-10 14:50:08 ]
  
 
kolega był, mówi że jest bardzo ok, na Dobsinie był trasa jest podobno super, organizacja może nie taka wypasiona jak na BC ale ogólnie pozytywnie, no i przepisy prostsze, nie trzeba się na sezon rejestrować, i bez klatki wolno jeździć
  
 
Nowe wagi i inne przepisy
  
 
LISTA ZGŁOSZONYCH
IHA 2011
28 STEĆ Robert
63 BOHUŠ Ján
211 SOUČEK Jan
222 BALÍK Petr
299 FIRTL Stanislav jr.
381 MACEK Vojtěch
400 STEJSKAL Bronislav
430 PLEVA Martin
432 ŠUSTR Miloslav
470 MÁČIK Marian
646 POTHE Norbert
800 RÝZEK Milan
888 JANKŮ Pepa
956 MAZ Piotr
999 PLEVA Leopold
  
 
Robet kupil dallare F3 po Faji
  
 
Ponoć z Rumuni.
  
 
A dokładniej kupił
  
 
Dziś o 17 zmarł po walce z rakiem pomysłodawca i główny organizator berga Stanislav Firtl (


[ wiadomość edytowana przez: 5Turbo dnia 2011-03-25 21:09:52 ]
  
 
O w morde
Dobra, juz znalazlem. Co za pojebana choroba.



[ wiadomość edytowana przez: yapko dnia 2011-03-25 21:27:36 ]
  
 
Na Babie zabronili jezdzic. Nawet ME ma byc odwolane. Jedyna ciekawa trasa w tym roku w Bergu. Ech.

http://www.dovrchu.cz/cz/clanek/2011-4-7-na-pezinske-babe-zakazali-zavodit
  
 
Bergowcy kombinuja Slovakiaring zamiast Baby, mogliby sobie juz ta wielkanoc darowac.

Za chwile wyjezdzamy z Marem na Brno
  
 
Cytat:
2011-04-09 11:06:07, yapko pisze:
Za chwile wyjezdzamy z Marem na Brno



Sezon rozpoczety , 3 i 4 miejsce w klasie z 7 mocnymi skodami. Pogoda super (zeby jeszcze tak nie pizgalo...), Fiat na zlosc Gregorowi przejechal podwojne zawody bez najmniejszej awarii. Wszystko dzieki Pavlusowi ktory wyprostowal osemke po zeszlorocznych Kielcach i Marowi, ktory zapewnil transport, pomoc na miejscu i dobre towarzystwo na caly weekend. Dzieki!
  
 
Gratulacje Dobry początek sezonu! Oby tak dalej... co do Pavlusa, to pewnie powyjmował niemieckie części i działa jak należy
  
 
filmy yapkowy wrzuć to se pooglądamy coś tam wyczyniał
  
 
100% po czarnym bylo Teraz w robocie jestem ale Mar ma kilka fotek. Wieczorem postaram sie film na YT wrzucic. Jeszcze raz dzieki Marowi za poswiecony czas i lawete.
  
 
Ja też czekam na foto/filmy cokolwiek Gratulacje !
  
 
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150149487133301
Yapko się załapał szkoda tylko że jak auto stało
  
 
mój pierwszy beg

Gratki dla Yapka za konsekwentną walkę z mocnymi (i pięknymi) skodówkami , walka była o każdą dziesiątkę sekundy :yes
(polecam się na znów )

To co moje biedne stare oczy tam zobaczyły przeszło moje oczekiwania
Auta przepiękne (boguś chulist -azt- dostał by chyba ataku serca i oczopląsu ) , wprost genialne , atmosfera bardzo miła .

Podziękowania dla ekipy "polskiej" którą poznałem (głównie formułową)
Foteksy wstawie jak tylko znajde aparat

Yapko znalazłem półośkę z 8-my w lawecie


[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2011-04-11 20:09:52 ]
  
 
Niestety na ostatni najlepszy przejazd zabraklo miejsca na karcie ale wrzucilem na YT przedostatni ktory tez jest OK on board

W rzeczywistosci bylo bardziej pod gore i samochod bardziej sie przechyla niz widac na filmie. Widze tez ze mozna bylo bardziej prostowac niektore zakrety po wewnetrznej ale problem w tym ze nie widac calego luku i ciezko sie wpasowac nie znajac toru.