A możeby tak "przedzimowy" spocik w trójmieście ??? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No spoko, nauczka na przyszłość
(na szczęście nie bardzo droga, spinki masz pozbierane nowa szybka i bedzie git)
- jak tylko sie da wal do przodu, wsteczny to ostateczność przy braku widoczności.

Foty wykombinowałem i wstawiam linka:
http://mpaolos.fotosik.pl/albumy/79406.html

pozdrawiam/mpaolos
  
 
a ktos sekunde wczesniej rozmawiał z Abim czy nie potrzebuje nowego zderzaka on stwierdził ze jego jest bardzo ładny no i sie stało eron widać na kursie cofanie Oma nie miał trzeba na zlocie troszkę poduczyć aby słuchał starszych kolegów.
Ale musze dodać wszystko załatwione w jak najbardziej bezkonfliktowy sposób...
Ale dla niektórych nauka kosztuje.
pozdr
  
 
KAzdy jest stratnyBo ja za zadne skarby niemoge znalezc tych 2 kluczy do klodek Cholera na bank gdzies tam sie zawieruszyly u Piotra
  
 
oj oj, jakieś ty klucze i gdzieś zgubił?
od jakich kłódek? że kiedy?
spostrzegawczy jestem, nic na podłodze nie widziałem!!

pozdrawiam/mpaolos
  
 
Ericson napisał mi oświadczenie o stłuczce i będzie chyba kasa z tego!!! Sam tak wykombinował. Klosz 30zeta i kierunek 32 zeta
  
 
no to po mojemu 250 do wyciecia! + halogen i wzmocnienie pod zderzakiem!!

pozdrawiam/mpaolos
  
 
No a gdzie jest mój oczkowy łamany 10-tęczka?
Senator twe się znajdą o ile u mnie je posiałeś.
  
 
No korde w domu niema auto puste By to szlak Zwykle klucze do klodki Moze siew tym sniegu tam zawirowaly.
  
 
Cytat:
2006-11-04 21:29:28, WojtGda pisze:
a ktos sekunde wczesniej rozmawiał z Abim czy nie potrzebuje nowego zderzaka on stwierdził ze jego jest bardzo ładny no i sie stało eron widać na kursie cofanie Oma nie miał trzeba na zlocie troszkę poduczyć aby słuchał starszych kolegów. Ale musze dodać wszystko załatwione w jak najbardziej bezkonfliktowy sposób... Ale dla niektórych nauka kosztuje. pozdr



Wojtku zderzak akurat został cały Z tym cofaniem to wcale nie jest tak źle jak wyglądało i przeważnie umiem lepiej

P.S. Będe Cię molestował o te listwy pewnie!

Co do oświadczenia to pojdzie jeszcze z tamtego OC - mam do 30dni od kupna auta prawo się na nim rozbić na ubezp. poprzedniego właściciela i z informacji które uzyskiwałem u znajomych z branży - mnie za to nie skasują, a jak skasują to moja ubezp. nie musi o tym wiedzieć więc stwierdziłem że oboje możemy wyjść na tym lepiej.

[ wiadomość edytowana przez: ericsson dnia 2006-11-04 23:19:45 ]
  
 
sprawa wygląda tak,
masz 2 auta w dwóch firmach ubazpieczone, idziesz dziś do trzeciej
robisz ubezp. na 3auto, masz kwit z najwiekszych znizek z powyzszych dwoch (bezszkodowo na tym koncie) dostajesz na nowa polisa max znizek co cie z poprzedniej firmy upowaznia.
Walniesz na innym koncie niz sie okazales dzis nie przeszkadza, ale jak wreszcie zrobia centralny rejestr ubezpieczonych-kicha bedzie. Znaczy na zioma co ci auto sprzedal mozna przywalic(sie stalo przypadkiem) cie nie powinno dzis kosztowac, ALE - przy ubezpieczaniu napewno dany agent cie zapyta czys nie mial szkody w ostatnim roku? no i zgodnie z logika powiesz ze nie, no bo to nie bylo twoje konto ino tamtego zioma co ci auto sprzedal, ALE dalej jednak TY jestes sprawca, nasze prawo jest popiep.. wiec dobry pomysl niech ci abi odpali bedziesz mial na uszczeleczki!

pozdrawiam/mpaolos

ps. nic nie mojego nie znalazlem, ale tobie peter jak trza komplet łamanych zmontuje, by jak naj szybciej jak to możliwe zadziałało urządzenie mające wieleee koników!!!!)

[ wiadomość edytowana przez: mpaolos dnia 2006-11-05 00:51:46 ]

a i jeszcze ubezpieczenie jest aktywne zgodnie z przepisami unijnymi przy sprzedaży przez czas okreslony w polisie sprzedającego, (o ile oplacil skladkę i inaczej nie określpno w umowie sprzedaży) przez czas okreslony w umowie z firm.ubezp.dla sprzedajacego auto!

[ wiadomość edytowana przez: mpaolos dnia 2006-11-05 00:59:52 ]