[OT] Piłka kopana

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wątku może bym nie założył - ale zbliżające się mistrzostwa świata w piłce nożnej...i występ naszej reprezentacji w dniu dzisiejszym - uznałem za powody wystarczające.
Nie wiem jak wam - ale styl i "nietuzinkowość" sposobu w jaki straciliśmy drugą bramke w meczu z kolubią w dniu dzisiejszym mnie oszołomił.
Fanatykiem piłki może nie jestem...ale mam cichą nadzieje że nie długo będe mógł sobie ściągnąć filmik z tą bramką.
Jestem ciekaw jak wy się zapatrujecie na występ naszej reprezentacji w tych mistrzostwach?

P.S.
Jeśli wątek nie będzie się rozwijał - proponuje go wywalic.


[ wiadomość edytowana przez: GDA dnia 2006-09-07 08:10:36 ]
[ powód edycji: Zmiana tytułu ]
  
 
Jak mediamarkt będzie zwracał kase za telewizory jeśli dojdziemy do pół finału, to znaczy,że nie dojdziemy . Pamiętacie Koree/Japonie?? CI piłkarze się zachowywali jakbvyśmy już mieli ten puchar i d**a.
  
 
Nooo, Tomek Kuszczak rządzi. Popisał się jak mało kto.
  
 
oj tam zaraz popisał.
On poprostu nie trenował takich sytuacji na treningach.
  
 
Nie maja na co szmalcu wydawać tylko wysyłac bande nierobów w roli statystów na miszczostfa
  
 
Gdzie 2 sie bije 3 korzysta stara prawda Fabian do bramy

pozdr
  
 
W Bristolu jakies 30-40% samochodow jezdzi z flagami angielskimi. Pierdolec tego narodu na punkcie pilki jest niesamowity, w kazdym sklepie pelno pierdolow, gadzetow mundialowych.
Ja nie mam telewizora, wiec ten watek przyjmuje z radoscia i licze na biezace relacjonowanie akcji bo maniakiem pilki nie jestem, za to leniem owszem i nie chce mi sie szukac po innych stronach niz najczesciej odwiedzana
  
 
ja i tak wierze w naszych, co bedzie to bedzie ale atmosfera mundialu już mi się udziela,
  
 
Oglądałem ten mecz pobieżnie, ale mam jakieś obserwacje. Otóż ta kopanina na boisku w wykonaniu naszych gwiazd była gorsza od dziecięcej kopaniny na boisku jaka ma miejsce codziennie na moim osiedlu. Tu przynajmniej dzieciaki się starają, ten mecz utwierdził mnie tylko, że znowu będzie wstyd na cały świat. Tak jak było w Korei/Japonii. Zupełnie niezgrany zespół, chaotyczna gra... I nie można tego tłumaczyć zmęczeniem jak to trener Janas robi. Wysiłek to dopiero przed nimi. A jeśli nie zamierzają się starać, to lepiej niech nie jadą. Szkoda czasu, pieniędzy i wstydu. Trzeba wiedzieć "kiedy ze sceny zejść".
  
 
Nigdy nie byłem, nie jestem a po tym co dziś zobaczyłem utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że cieszę się, że nie mogę o sobie powiedzieć "kibic polskiej drużyny piłkarskiej". Za żadne pieniądze, za żadne cuda tego świata... po prostu nie i koniec...

[ wiadomość edytowana przez: eFeSOwiec dnia 2006-05-30 21:41:53 ]
  
 
Nasza drużyna nie jest zła brakuje jej TYLKO dwóch rzeczy

1. Trenera
2. Zawodników

  
 
Cytat:
2006-05-30 21:41:16, eFeSOwiec pisze:
Nigdy nie byłem, nie jestem a po tym co dziś zobaczyłem utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że cieszę się, że nie mogę o sobie powiedzieć "kibic polskiej drużyny piłkarskiej". Za żadne pieniądze, za żadne cuda tego świata... po prostu nie i koniec... [ wiadomość edytowana przez: eFeSOwiec dnia 2006-05-30 21:41:53 ]



To po co sie udzielasz w topiku o polskiej reprezentacji ?? nie czaje

prawdziwy kibic jest na dobre i na zle i powiem wam szczerze nasi zagrali dzis fatalnie ale najgorszym zawodnikiem na boisku byl nasz niby 12sty zawodnik czyli publicznosc to jest prawdziwa zenada

POLSKA BIALO CZERWONI, POLSKA BIALO CZERWONI

  
 
A może to była tylko taka podpucha, żeby przeciwnicy na MŚ myśleli, że mają doczynienia z wieśniakami. Jeśli nie to ... NARA!! Będzie lipa aż, żal będzie patrzeć.
  
 
Cytat:
2006-05-30 21:44:48, thaniel pisze:
To po co sie udzielasz w topiku o polskiej reprezentacji ?? nie czaje prawdziwy kibic jest na dobre i na zle i powiem wam szczerze nasi zagrali dzis fatalnie ale najgorszym zawodnikiem na boisku byl nasz niby 12sty zawodnik czyli publicznosc to jest prawdziwa zenada POLSKA BIALO CZERWONI, POLSKA BIALO CZERWONI


A gdzie Ty Kibicu Polskiej Reprezentacji wyczytałeś, że to topic tylko dla takich jak Ty???? Jeśli będę chciał nie pozostawić suchej nitki, to tak zrobię i nic Ci do tego.

Od lat (no może z przerwami, bo drużyna za Engela coś zmieniła w tej parodii polskiej piłki nożnej) widzę, jak nasza drużyna narodowa, nasza piłka nożna miota się po boiskach świata i w zasadzie nic sobą nie reprezentuje. Dzisiejszy występ i zachowanie publiczności powinny otworzyć niektórym oczy...
A żenadą thaniel jak to nazwałeś, była druga bramka a nie zachowanie kibiców.
Trzeba umieć czasem spojrzeć trzeźwo z dystansem, a nie być ślepo zapatrzonym w swoich idoli...
Ja szczerze mówiąc jestem zwolennikiem rajdów samochodowych. Tam nikt nie odstawia takiej "maniany" - jedziesz albo po czarnym albo nie", nie ma pseudokibiców, nikt na nikogo nie gwiżdże (chyba, że porządkowy, kiedy zbliża się samochód), jest tylko walka z czasem i z konkurencją.
  
 
Cytat:
2006-05-30 21:43:35, Siurzewski pisze:
Nasza drużyna nie jest zła brakuje jej TYLKO dwóch rzeczy 1. Trenera 2. Zawodników


Pięknie to ująłeś
  
 
hurra, w koncu jakis watek o sporcie! jestem wolny od jego sledzenia. nie cierpie sportu, a futbolu w szczegolnosci, zwlaszcza kiedy polscy pilkarze najlepiej wypadaja w gali i innych kobiecych syf magazynach swiezo po wyjsciu od fryzjera.
  
 
PAGAN to w pewnym sensie nie jestem osamotniony w moich przekonaniach
  
 
Efesowiec, rozumiem Ciebie (jako wielki milosnik rajdow i wierny kibic), ale rozumiem, tez kibicow pilkarskich.

A co do odstawiania przedstawien typu dzisiejszego w rajdach, to tez sie zdarza: patrz Rucjusz Żenadiusz na Elmocie (i nie tylko). Koles jadac Impreza N12 (baaardzo topowa fura) walczyl o miejsce w drugiej dziesiatce Pucharu Peugeota, az w koncu nie wytrzymal tempa.
  
 
To ja tylko się spytam was kogo obecny pan prezydent tym razem wytypuje do śpiewania hymnu narodowego?
  
 
Cytat:
2006-05-30 22:21:24, KiLeR pisze:
Efesowiec, rozumiem Ciebie (jako wielki milosnik rajdow i wierny kibic), ale rozumiem, tez kibicow pilkarskich. A co do odstawiania przedstawien typu dzisiejszego w rajdach, to tez sie zdarza: patrz Rucjusz Żenadiusz na Elmocie (i nie tylko). Koles jadac Impreza N12 (baaardzo topowa fura) walczyl o miejsce w drugiej dziesiatce Pucharu Peugeota, az w koncu nie wytrzymal tempa.



Kiler to troszkę inna sytuacja, to tak jakbyś topową eNką na prostej drodze przy zerowej możliwości wypadku wyrżnął nagle w drzewo Poza tym weź po uwagę to, że po dzisiejszym występie w świat idzie wieść, że Polska w tak banalny sposób dała ciała. Takie akcje to może odstawiać reprezentacja jakiegoś kraju dechami zabitego, a nie reprezentacja polska, która próbuje powrócić na piłkarskie salony.
W rajdach zła ocena sytuacji (tak można tłumaczyć drugi gol - bramkarz źle ocenił sytuację, źle był ustawiony) kończy się "po prostu wypadem w plener" i wsio.
Piłka nożna rządzi się innymi prawami i tam takie wyczyny jakie dziś widzieliśmy długo będą na ustach ludzi. Gdybym był choć trochę kibicem, to bym czuł wstyd za taki występ.