Ukradli mi wozik :-(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chlip chlip. Niedługo nacieszyłem się moim ATU. Ukradli mi go w biały dzień z całkiem ruchliwej ulicy.
Pewnie na nic się to nie przyda, ale napiszę parę szczegółów (oprocz tych co w profilu):
- wysoko zadarty tyłeczek po dodaniu dodatkowych piór
- nr nadwozia SUPB30ELBTW838424
- nr silnika 14K4FK75349465
- jasno-brązowy maluchowy pas bezpieczeństwa u kierowcy
Centralny zamek z alarmem i z typowym multlockiem na nic się nie zdały

Dzbanek
  
 
Brak mi słów.
  
 
Kurcze to już prawdziwa plaga. Przykro mi, to musi bolec.
  
 
Coraz bardziej mysle , ze forum przegląda jakiś amator cudzej własności , przeciez to niemożliwe zeby kradli tak często w klubie.
pozdrawiam i łudze sie że może sie znajdzie
Silan
  
 
E tam, przeciez nia ma tu adresow. Widocznie tak gnoje kradna w naszej kochanej ojczyznie
  
 
Wyrazy wspolczucia, to musi byc straszne uczucie. Sam ostatnio jakos nerwowo wygladam przez okno bo czesto sie slyszy o takich przypadkach...
  
 
Kurczę, znowu... Naprawdę mi przykro z tego powodu. Ale dowodzi to, że Poldki są naprawdę atrakcyjne dla złodziei. Nie sądzę żeby nasza strona była źródłem informacji. Więcej Poldków mozna spotkac jednego dnia w większym mieście... A nasze pojazdy są na ogół zadbane przez co bardziej atrakcyjne.
  
 
Niestety oststnio był temat HICIOR ARTYKUŁ i link do artykułu gdzie opisywali że Poldki są jedne z najbardziej chodliwych. Po prostu są łatwym łupem, a części są zawsze potrzebne. Dopuki będzie się kupowało na giełdzie to będa kradzieże.
A prawda jest faktycznie taka, że nasze wyglądają na zadbane i ładniejsze niż sąsiada. Poza tym ATU 1,4 to i tak baaaaardzo atrakcyjny kąsek
  
 
Niestety to prawda z tym kupowaniem na giełdzie. Czasem zaglądam na elektroniczną w Krakowie i sądząc po ruchu jaki jest przy radiach z "ciętymi" kablami, uczciwość wśród kupujących jest porównywalna do sprzedawców. Do sprawnego funkcjonowania złodziejstwa są potrzebni i złodzieje i kupujący.
Dodam jeszcze, a propos "HICIOR ARTYKUŁu" - to nawet gorsze od złodziejstwa, bo żeby pomalować rysę za 300zł trzeba zrobić stłuczkę na 2000zł - czyli trzeba ukraść 2500zł. Brrr.
Dzbanek
  
 
A ja ostatno w któryms temacie napisałem,że Poldki są najchętniej kradzionymi autkami w tym piknym kraju...BUUUUUUUUUUUUUU!!!
Serdeczne współczucia .
  
 
ej! który to już poldek z klubu???

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-02-24 20:01:21, SILAN pisze:
Coraz bardziej mysle , ze forum przegląda jakiś amator cudzej własności , przeciez to niemożliwe zeby kradli tak często w klubie.
pozdrawiam i łudze sie że może sie znajdzie
Silan


Kradzieże nie są napewno wynikiem działania naszego forum to po pierwsze, po drugie dzbanek nie jest naszym klubowiczem stąd wysuwanie takich wniosków jest bezsasadne że to nam klubowiczom kradną samochody (proszę o nie wprowadzanie psychozy strachu)

Kradzieże polonezów są niestety na porządku dziennym jak mówią statystyki polonezy są najczęściej kradzionym autami powód oczywisty - częsci które sa sprzedawane potem na różnego rodzaju giełdach

Dzbanek - przykro mi z powodu kradzieży

---------------
POLONEZA CZAS ZACZĄĆ - rzekła rdza do rdzy
  
 
Przykra sprawa A mnie wkurza jeszcze to że ten alarm i multilock nie robi na nikim wrażenia. Tak w biały dzień... ech....
  
 
Wyrazy wspolczucia!!!
Nie wiem co ja bym zrobim jak by mi mojego krazownika szos ukradli.
  
 
Cytat:
A mnie wkurza jeszcze to że ten alarm i multilock nie robi na nikim wrażenia.


Przecież fabrycznie/seryjnie montowane to guzik nie zabezpieczenie. Alarmy zakładane w "wykwalifikowanych" warsztatach zakładane są bezmyślnie tak samo wszystkie. Złodzije te które są "ogólnodostępne" na rynku mają je rozpracowane. Dlatego uważam, że najlepsze są domowe sposoby, gdzie Pan Kaziu zrobi małe voo doo i samochodzik pali, zrobi kolejne voo doo i nie pali Tego złodziej nie wiedzą, nie znają ,nie wiedzą gdzie jest wpięte zabezpieczenie, gdzie szukać, i najczęściej nie mają czasu i dają spokój. A każde fabryczne to masówka i uspienie czujności własciciela, ewentualnie zniżka w PZU.
Dlatego odsyłam po raz kolejny Jaki alarm załozyc w poldku ????
  
 
Kiepska sprawa, tez uwarzam ze niema co panikowac, poprostu poldki sa czesto kradzien :(

Dzbanek, wyrazy wspolczucia.
  
 
eehhhhh kurrrrrrr szkoda cos te 1.4 ida jak zloto

Majchal jest dokladnie tak jak piszesz, coraz bardziej np. zastanawiam sie nad patentem typu psiaknie gazem do kabiny, prosto w oczy takiego skur..... ,albo haczyki wedkarskie na siedzenie pod tapicerke, mysle ze kutafon zastanowi sie nastepnym razem zanim siadzie za kolkiem czyjegos auta, i mam w nosie to ze bede za to odpowiadal, wole odpowiadac i miec samochod !!!!!!!!!!!!
  
 
Wyrazy współczucia!!!
To prawda z tymi zabezpieczeniami, ale nawt nasze najlepsze zabezpieczenia, nie zdadzą egzaminu jak podjedzie laweta
  
 
Majchal-odsyłasz do postu który sam zapoczątkowałem ale..do którego nie mam dostępu !!!To nie fair i pewnie wielu się ze mną zgodzi.Czyżby rady zwiazane z alarmem w poldku były tylko dla uprzywilejowanych ????Innym się nic nie należy ???--uważam ,że ktoś tu trochę przesadził - ograniczając dostep do tego wątku...
Pozdrowka
  
 
Bardzo to smutne, usłyszeć znowu, że ukradli.
Współczuje, Renata