Brak tylnego oświetlenia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam mały problem i nie wiem jak sobie z tym poradzić mianowicie znikło mi tylne oświetlenie wszystko już sprawdziłem reszta jest ok może mi ktoś coś doradzić
  
 
Cytat:
2012-01-29 16:23:20, malymoryc pisze:
... wszystko już sprawdziłem reszta jest ok ...

Dałaś nam bardzo małe pole do manewru...

Potwierdź tylko czy sprawdziłeś:
1. Skrzynkę bezpieczników?
2. Żarówki?
3. Masa?

I jedno pytanie, czy wszystkie 4 tylne światła znikły?
  
 
Cytat:
2012-01-29 16:23:20, malymoryc pisze:
Witam mam mały problem i nie wiem jak sobie z tym poradzić mianowicie znikło mi tylne oświetlenie wszystko już sprawdziłem reszta jest ok może mi ktoś coś doradzić



Zobacz czy świeci podświetlenie zegarów w środku. Jeżeli nie, to znaczy, że wina bezpiecznika (u mnie wywalało ten bezpiecznik przy spięciu za radiem).

Pozdr.
  
 
Jeżeli nie pomoże nic z rozwiązań podanych wcześniej to zobacz tu. Miałem podobny problem. U mnie tylne pozycje nie świeciły a reszta było ok.
  
 
wszystko sprawdziłem i po malutku kabelek po kabelku doszedłem do miejsca w bagażniku gdzie znajduje się kostka po lewej stronie i tam okazało się że upaliły się trzy przewody czyli już wszystko ok pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi
  
 
Cytat:
2012-02-02 12:42:34, malymoryc pisze:
wszystko sprawdziłem i po malutku kabelek po kabelku doszedłem do miejsca w bagażniku gdzie znajduje się kostka po lewej stronie i tam okazało się że upaliły się trzy przewody czyli już wszystko ok pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi



Czyli dokładnie w tym samym miejscu co u mnie. Zwróć uwagę też czy nie masz gdzieś w nadkolu dziury, którą to woda leci w tym miejscu do bagażnika. Co mogło spowodować taki stan rzeczy.

Pozdro