Proszę o pomoc w doborze anteny

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam z góry bardzo dziękuję za pomoc - zastanawiam się między czterema antenami PRESIDENT:
1.Dakota V-2
2.Ohio
3.Missouri
4.Mississippi

Moje radyjko to Intek m-790

Doradzcie mi proszę którą antenę wybrać - moje trasy są pół na pół troche miasto troszkę trasa.

Szerekości

Pzdr
  
 
OHIO i MISSOURI to bym sobie darowal. Cena do parametrow nieadekwatna, lecz w miasto wystarczaja.
(testowalem oby dwa modele)
DAKOTA V-2 jest dobra, srednio wytrzymala, dla mnie za delikatna.
MISSISSIPPI j.w.

Presidenty ogolnie sa strasznie drogie, a do tego widze , ze niemozesz sie zdecydowac do spodobu montarzu. I napisz jaki pojazd ?
Jak na stale to moge polecic:

SIRIO SUPER CARBONIUM - wykonana lepiej niz Presidenty
ALAN PC4 - pozadne wykonanie mocowania (aktualnie posiadam)

Jak na moje oko to moge ci je smialo polecic na trase i w miasto
  
 
interesuje mnie tylko magnes
  
 
Jezeli interesuje Ciebie magnesówka to proponuje kupić podstawe osobno i do tego dobra antene koszt takiego zakupu bedzie podobny a nie kiedy tanszy do presidentow.
  
 
Cytat:
2006-10-24 22:33:20, stelman pisze:
Jezeli interesuje Ciebie magnesówka to proponuje kupić podstawe osobno i do tego dobra antene koszt takiego zakupu bedzie podobny a nie kiedy tanszy do presidentow.



Kazda informacja jest dla mnie bardzo cenna-moze cos zaproponujesz ??

Pzdr
  
 
Jak bys byl ze slaska, a bylbys zainteresowany AT-71 na duzym magnesie to bym ci sprzedal jezeli bys chcial. Antenka jest praktycznie nowa.
  
 
Ja Ci proponuja antenkę Sirio ML-145. Za tą cenę nic nie kupisz lepszego. Sirio lepiej wykonało tę antenę niż President (ten sam model, czyli ML-145). Sprawdź na allegro cenę i poczytaj na forum co inni o tej antenie piszą Z magnesów polecam tylko tą.
Szerokości i 73
  
 
Ja na swoim mobilku mam AT71 MAGNUM na magnesie 140 mm to jest taki wystarczajacy magnes nie polecam mniejszej podstawy. Jezeli nie masz duzo kasy to z tanszych dobre antenki sa lemki ml 145 lub colt (z coltem mialem stycznosc jak pierwszy raz z radiem cb jeszcze zestaw jezdzil w duzym fiacie zwanym kanciakiem karawan fiaturrro itd... bylem bardzo zadowolony). A antenke mi gdzies wsirbalo i niedawno jak kupowalem zestaw to kupilem magnum i tez jest super antenka.

  
 
A ja właśnie dzisiaj nabyłem antenke Wilson Little Wil.
Mam nadzieje że będę z niej zadowolony.

Dzięki serdeczne za info.

Szerokości