Jakie radyjko zamontować w służbowym Seicento???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Doradźcie mi jakie radyjko i jaką antenkę (nie za długą) zamontować do fiacika. Słyszałem, że mogą być problemy. Nie każde radio się nadaje. No i jeszcze jedno. Nie chcę kupić szumofonu.
Dzięki za pomoc.
  
 
Jak nie chcesz szumofonu to kup prezydenta. Jakość za rozsądną cenę.
  
 
President albo Uniden. Inne nie dadza rady z zakluceniami pochodzacymi z samochodu.
  
 
Dziś byłem u klienta, który montuje radyjka i kolejny raz się zawiodłem. Gościu polecał mi Alana 100 lub jakieś no name'owe badziewie. Ręce opadają.
  
 
Ja tez niemam pytan do tego goscia. Jednym slowem cienias
  
 
Sprzedawcy prubuja wcisnac szumofoniaste radio alan 100 dlatego ze jest to tanie radio i bardzo tanie juz nie mowiac ze bardzo popularne.
Dlatego tez musisz sam sobie ryrobic opinie jaki sprzet chcesz i jaka antene a do sklepu udac sie po to zeby juz kupic zestaw a nie wdawac sie ze sprzedawca w rozmowe.

Ja tak zrobilem pytalem sie na forum wyrobilem sobie zdanko a do sklepu poszedlem i kupilem zestaw tak jak idziesz kupic chleb i maslo.

Czyli pytaj na forum fakt po raz 10000..... beda te same pytania ale w taki sposob wyrobisz sobie zdanie na zadowalajacy dla ciebie zestaw cb i antenka
  
 
Z radyjek to moim zdaniem nastaw sie na Unidena lub Presidenta. Reszty raczej niebierz od uwage. Tych firm radyjka to chyba bedzie najrozsadniejszy wybor. Mozesz kupic cos nowego lub uzywanego za rozsadne pieniazki.
  
 
Tak też zrobię. Dzięki za cenne uwagi