SPRZEDAM - ODDAM - Strona 37

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak w temacie:

Do sprzedania Łada 2107, rok produkcji 1996, silnik - bardzo zrywne 1.7 po modyfikacjach + instalacja gazowa.

Potencjalny nabywca może pójść w dwóch kierunkach:
- powrót do stanu seryjnego (jest do tego większość części)
- dalsze modyfikacje pod kątem rajdów KJS

Wady: dwa delikatne pęknięcia na przedniej szybie (od strony pasażera), podłoga kwalifikuje się raczej do podspawania (szczególnie strona od kierowcy), Łada trochę kopci więc trzeba się zabrać za silnik, nie działa zamek od strony pasażera, samochód podczas hamowania delikatnie ściąga w jedną stronę, lakier generalnie w dobrym stanie ale wypadałoby całość dokładnie wypolerować.

Do auta mogę dorzucić naprawdę mnóstwo używanych części, m.in.: mała, sportowa kierownica, oryginalna stara kierownica, drugie klosze lamp tylnych, druga atrapa, plastikowe nadkola, tapicerka i wiele innych mniejszych, których nie ma sensu tu wymieniać. W samochodzie założona jest nowa, kilkumiesięczna seryjna kierownica (kosztowała 150 zł). Wnętrze auta jest aktualnie mocno "odchudzone", jest założona klatka, zdjęta tapicerka, podsufitka itd.

Zdjęcia:










CENA: 1100 zł (dla forumowiczów mogę jeszcze trochę zejść z ceny).

KONTAKT: GG 9022485
  
 
Zrobiłem porządek mały w garazu i znalazłem:
Barum Brillantis 155/70R13 -lato- bieżnik 5-5,5mm - rok 2001 - 50zł/para
Uniroyal Rallye 155/70R13 -lato- bieżnik 3mm - rok 2002 - 20zł/para
Kormoran Snowpro 165/70R13 -zima- bieżnik 5mm - rok 2001- 20zł/para
Berliner (bieżnikowana) 135/80R13 -zima- bieżnik 4-6mm - rok bieżnikowania 2000 (prawdopodobnie)- 20zł/para
Markgum 175/70R13 - lato - bieżnik 5mm - 20zł/para
Wszystkie napewno sprawne, zdjęte jesienią '08 lub wiosną '09.

Najlepiej odbiór osobisty (moge podrzucic po cenie LPG), koszt wysyłki jednej pary 27zł

Mam też 4 sztuki opon Kenda Kenetica 165/80R15. Idealne do garbusa, kupilem rok temu do swojej Syreny, ale jednak ich nie założę, wolę węższe. Są nowe z naklejkami, nigdy nie montowane. Kupiłem TUTAJ , sprzedam za 600zł za komplet/4sztuki. Cena do negocjacji.
Kontakt przez PM lub majlem - yanosik%wp.pl.
  
 
Proszono mnie o zdjęcia klatki więc wrzucam:

i28.tinypic.com/34xoutd.jpg
i32.tinypic.com/1zpgo4y.jpg
i25.tinypic.com/1pbd07.jpg

  
 
Sprzedam silnik od formuły Easter pojemność (prawdopodobnie) 1.3.
Silnik jest w częściach (tak go już kupiłem) . W skład zestawu wchodzi:
Blok (niższy od seryjnego [cały niebieski,wewnątrz również]), lekki wał korbowy (po obróbce oraz wyważeniu), komplet tłoków (odchudzonych i wzmocnionych) [produkcja CCCP], wałek rozrządu asymetryczny o oznaczeniu '7' - " 330-336
Wymaga bardzo duzego stopnia sprezania, ktory da sie osiagnac tylko za pomoca garbatych tlokow. "
Głowica planowana (wspawane kulki mające na celu podpieranie kanałów wodnych),nowe zawory [prawdopodobnie większe od seryjnych], gładkie kanały dolotowe oraz wydechowe [nieco rozwiercone ,aczkolwiek nie jestem pewien],zmieniony kształt komór spalania [tłok wchodzi nieco w głowice przy jednoczesnym braku kolizji tłok-zawór] + mocowania boczne do ramy Estonii

Czekam na propozycje , zdjęcia można obejrzeć w dziale 'Auta Klubowe' w temacie o mojej Ładzie.

Dlaczego sprzedaje?
- ponieważ nie dysponuję na chwilę obecną odpowiednimi funduszami pozwalającymi na złożenie i dokupienie brakujących części.

Uwaga! nie posiadam korbowodów.
Ewentualna zamiana na klatkę zgodną z zał. J (mile widziana skręcana)



[ wiadomość edytowana przez: Tomek2107 dnia 2009-08-01 17:46:12 ]

[ wiadomość edytowana przez: Tomek2107 dnia 2009-08-01 17:46:44 ]
  
 
Sprzedam części do Lady 2101,2102 i 2103, całe auto na części.
Pisać co potrzeba
thez1@wp.pl
609 742 415
lub GG 6550541
EDIT
Na części jest 2102, ale części pasują do pochodnych

[ wiadomość edytowana przez: 131S77 dnia 2009-08-03 21:22:43 ]
  
 
Ciągle na sprzedaż:
- fabrycznie nowy blok silnika 1300 (2105) do tylnonapędowych ład - 200 PLN,
- fabrycznie nowa, nieuzbrojona głowica do 1500 (2103) - 100 PLN,
- rozrusznik - 50 PLN,
  
 
Witam.

Dla klubowiczów specjalna oferta
Oddam za darmo, byle się nie zmarnowała. Najlepiej w tym tygodniu. Ladzina opisana w tym wątku. Już bez przeglądu ważnego.

Pozdrawiam
 
 
Części z Lady 2102
- atrapa na 2 reflektory
- 4 reflektory przednie ( z czego 2 nowe)
- nowe cylinderki hamulcowe
- nowy elastyczny przewód ham.
- przedni zderzak z kłami
-tylny zderzak z kłami
- maska
- klameczki do szyb obrotowych
- wycieraczki
- lusterko chrom
- podsufitka (kombi)
-komplet foteli z kanapą w czarnym skaju (stan idealny po za fotelem kierowcy)
- boczki, 6 sztuk ( 2 z bagażnika) czarne
- 2 czarne nadkola (a’la skaj)
- deska rozdzielcza kompletna
-licznik
-lampki ze słupków B
- 4x korbki szyb
-4x podkładki do mechanizmu odtwieania drzwi
- uchwyty na ręce z podsufitki
-uchywyty z boczkow
- kierownica kompletna (starego typu z rinkiem)
- szyby do modelu kombi (tylne)
- komplet narzędzi oryginalnyi kompletny
-apteczka
- lewarek
- tylne listwy
-klakson
-woreczek spryskiwaczy
-gaźnik
- podświetlenie tablicy rej. Z tylnej klapmy (kombi)
- zamek tylnej klapy (kombi)
- listwa chrom z tylnej klapy
-listwa chrom w kształcie U obramująca wycięcie na klape tylną
- tylny napis Lada (po rosyjsku)
-nowe chlapacze do Wołgi
- klapka wlewu paliwa z kluczykiem
- listwy chrom
- obudowy foteli i tylnej belki
- komlet białych pasów
- obudowa kolumny kierowniczej
- plus jakies jeszcze dodatki, ktorych nie pamiętam
Kontakt
thez1@wp.pl
609 742 415
lub GG 6550541
(sora za powtórkę)
  
 
witam, sprzedam moja samarke, jest w stanie dostatecznym, wciaz jezdzi, chociaz na pewno wymaga troche uwagi i nakladu aby doprowadzic ja do stanu jak spod igly blacha jest w miare ok. tylko progi wygladaja tak sobie, podloga raczej ok chociaz dawno nie zagladalem silnik 1.5 zamiast fabrycznego 1.3, rocznik 1990, silnik podobno 1992, przeglad jest do grudnia, ubezpieczenie do konca sierpnia. Zdjecia w profilu, jezeli ktos bedzie zainteresowany bardziej aktualnymi czekam na telefon lub maila. Co do ceny na pewno sie dogadamy, mam juz inny samochod, lada stoi pod blokiem niepotrzebnie, a zlomowac szkoda, bo moze jeszcze komus posluzyc oczywiscie ma LPG, co czyni z niej ekonomiczna i baaardzo tania popierdolke, ktora moze okazac sie swietna np. na dojazdy do pracy.



mateusz.ochocinski@op.pl
tel 792393852
  
 
sprzedam lade samare 21099 ,rocznik1996 ,silnik 1500, LPG,
elektr szyby ,centralny zamek .stan bardzo dobry.
klubowicze dobrze znaja ta ladna byla na wsystkich zlotach LKP.
Porzedni własciciel Góral,duzo fotek w galeri ze zlotów!!
  
 
instalacja LPG z dwa czteropaki [8 piw] BOSMANA.
odbiór osobisty [pełna butla]
oferta tylko dla forumowiczów z jakimś tam stażem
  
 
Prosze o aktualizację

Pozdrawiam
igiers

Cytat:
2009-08-05 22:34:59, 131S77 pisze:
Części z Lady 2102 - atrapa na 2 reflektory - 4 reflektory przednie ( z czego 2 nowe) - nowe cylinderki hamulcowe - nowy elastyczny przewód ham. - przedni zderzak z kłami -tylny zderzak z kłami - maska - klameczki do szyb obrotowych - wycieraczki - lusterko chrom - podsufitka (kombi) -komplet foteli z kanapą w czarnym skaju (stan idealny po za fotelem kierowcy) - boczki, 6 sztuk ( 2 z bagażnika) czarne - 2 czarne nadkola (a’la skaj) - deska rozdzielcza kompletna -licznik -lampki ze słupków B - 4x korbki szyb -4x podkładki do mechanizmu odtwieania drzwi - uchwyty na ręce z podsufitki -uchywyty z boczkow - kierownica kompletna (starego typu z rinkiem) - szyby do modelu kombi (tylne) - komplet narzędzi oryginalnyi kompletny -apteczka - lewarek - tylne listwy -klakson -woreczek spryskiwaczy -gaźnik - podświetlenie tablicy rej. Z tylnej klapmy (kombi) - zamek tylnej klapy (kombi) - listwa chrom z tylnej klapy -listwa chrom w kształcie U obramująca wycięcie na klape tylną - tylny napis Lada (po rosyjsku) -nowe chlapacze do Wołgi - klapka wlewu paliwa z kluczykiem - listwy chrom - obudowy foteli i tylnej belki - komlet białych pasów - obudowa kolumny kierowniczej - plus jakies jeszcze dodatki, ktorych nie pamiętam Kontakt thez1@wp.pl 609 742 415 lub GG 6550541 (sora za powtórkę)

  
 
sprzedam 1 sezonowe opony debica frigo 185/60/13 prawie zero zuzycia widac jeszcze kolce od nowosci cena do uzgodnienia wrazie czego na priva badz 663344040
  
 
gaźniki dellorto DRLA 40




chłodnice z poloneza caro plus
2 wiatraki


  
 
Witam Wszystkich. Wstępnie mogę powiedzieć że zdecydowałem się sprzedać moją ładę. Dlatego najpierw tutaj właśnie składam moją ofertę. w skrócie: Rocznik 79, przebieg po generalce 50 tyś. Silniczek igiełka. 2 tyg temu robione kompletne przednie zawieszenie, nowa przekadnia kierownicza, felgi toora 14 cali, tłumik km, 6 głośników pioneer, radio równiez pioneer DEH 2700 RB, Z tyłu dystanse po 3 cm, z przodu po 1 cm. oczywiście jest instalacja lpg spalanie od 7-10l / 100 km. oleju nie bierze, buda zdrowa podwozie również. wnętrze stan idealny. Chcialbym sprzedać ja tak jak stoi ze wszystkim nic nie sprzedaje oddzielnie. Jedynie w całości. Cena jaka by mnie interesowała 4000 do negocjacji dodaję do auta trochę części. gdyby ktoś był zainteresowany proszę o kontakt na priv.
  
 
rafal125p - buty tez???
  
 
może być z butami za extra dopłatą tylko uwaga , rozmiar 48
  
 
sprzedam dwie opony 13" o szerokości 235
  
 
Orientacyjnie chciałem się spytać czy byliby chętni na błotniki przednie lub maskę z włókna szklanego do Łady 2107 ?
Jeśli tak proszę o PW
  
 



niebieska kolejny raz do sprzedania na prosbe znajomego ktory kupil ja odemnie, wszystko sprawne auto na chodzie nie wymaga wkladu finansowego. cena 1500 na stalowych kolach do malej negocjacji, 1700 z 6 alufelgami plus dwie opony zimowe w bardzo dobrym stanie tez do malej negocjacji. pisac auto warte grosza, gaz 3 lata instalacja BRC przebieg w granicach 135tys

502920696