Jak zamontować głośniki?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Kupiłem sobie głośniki Infinity reference 5012i - takie jak tutaj - dobry wybór?

Ale teraz pojawia się moje pytanie, jak je zamontować? W oryginalne te panele nie chcą wchodzić.. :/

Pozdrawiam
  
 
musisz powiekszyć dziury, chodzi ci o montaż w dzwi??
  
 
Tak, w standardowe wejścia. Czyli musze zrobić nowe dziury i do tego pewnie jakies dystanse? Bo bez niczego to dotyka szyby :/
  
 
w tym plastyku powieksz dziury i włóż na ścisk
  
 
Nie chce wejść, złącza od głośników infinity przeszkadzają, że nie da się ich włożyć do środka..
  
 
nie chcą wejść??, weź większy młotek

w oryginalne plastiki 13cm nie wchodzą bez przeróbek.

Sprzedaja też niby na allegro takie plastikowe podkładki jak oryginalne, tylko pod 13cm, to chyba będzie najprostrze rozwiazanie, sam jednak tego nie kupowałem n, nie montowałem etc, o opinie pytaj innych

pozdrawiam
 
 
już weszły, pół plastików musiałem wyciąć, ale weszły

ktoś ma te głośniki infinity? jaki wzmacniacz najlepiej do nich i skrzynke? bo bez wzmaczniacza nie ma co świrować radio pionnera mam.
  
 
Wiesz kolego ja myslalem ze Ty kupujac te 13-stki chcesz je pod radio podlaczyc a nie pod wzmacniacz. Bo mowiac szczerze to twoj zakup to dosyc duza porazka jezeli chodzi o przyszlosciowe myslenie. Te glosniki maja 45W w RMS czyli naprawde nie wiele jak na glosniki majace pracowac pod wzmaczniaczem. Nie mowie juz o fakcie ze to coaxiale wiec jakosc dzwieku taka sobie.
Widze kilka rozwiazan tego problemu.
1) Kupno Tego wzmacniacza - ma 2x50W w RMS czyli w sam raz no ale to tylko na przody czyli o skrzyni zapomnij. To juz wiekowy sprzet ale na pewno dobrej jakosci. Aha warto zbic z ceny bo sprzedajacy juz sie troche buja z tym wzmakiem - juz jak 2 tyg temu z nim gadalem to mowil ze ponizej 200 nie sprzeda a sam widzisz ile teraz jest "kup teraz" wiec pewnie do 150 luzem zejdzie.
2) Trzeba poszukac jakiegos np. Rockforda z niewielka moca. ja od takiego zaczynalem 2x30W RMS + 120W w mostku na suba. Wiadomo ze na to juz trzeba bedzie wydac ok 350zl
3) Wstawic 16-stki (tzn. zestaw 16cm + tweetery na zwrotnicy) + na poczatek wzmak NP. TAKI ja osobiscie go nie slyszalem ale czytalem ze ludzie go sobie chwala.
Pozdrawiam
Kamyk
  
 
kurde Kamyk obserwuje tego helixa a Ty mi tu robisz sztuczny tłum i widowisko, juz nie wspomne o reklamie, grrr
 
 
Cytat:
2006-10-30 01:08:00, zajob pisze:
kurde Kamyk obserwuje tego helixa a Ty mi tu robisz sztuczny tłum i widowisko, juz nie wspomne o reklamie, grrr


Oj to przepraszam bardzo, nie wiedzialem ze klubowicz sie zainteresowal tym wzmakiem Swoja droga jak by troche z ceny zszedl sprzedajacy to naprawde warto by ten sprzet kupic
EDIT: No juz po ptakach jak to sie mawia Ale beda inne
Pozdrawiam
Kamyk


[ wiadomość edytowana przez: Kamykgdy dnia 2006-10-30 13:22:29 ]