1200 pln

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
interesuje mnie zakup radia za ok. 1200zł :

wymagania:
-nowe+gwarancja
-cd/mp3
-ma mieć atrakcyjny wyglad(jakies animacje, ładnie podświetlone)
-za tą cene przydałaby sie jakosć dźwieku na dobrym poziomie. ( 2x wyjscia na wzmaki + sub)

co polecacie?
  
 
dzej wi si??
  
 
Cytat:
2006-10-25 08:40:13, arsen pisze:
dzej wi si??



no niby tak, too wszystko wskazuje na JVC, ale jeszcze przydalby sie konkretny model. Jesli macie propozycje nie tylko JVC to piszcie


ps. z aktualnym JVC mam niestety problem, laser zaczyna szwnkowac:/ (wyrzuca plyte, czasami załapie) i jeszcze na minus jest słaby tuner radiowy, Myslisz ze wzmacniacz antenowy zalatwi problem?
  
 
Cytat:
2006-10-25 11:23:15, miki87 pisze:
no niby tak, too wszystko wskazuje na JVC, ale jeszcze przydalby sie konkretny model. Jesli macie propozycje nie tylko JVC to piszcie ps. z aktualnym JVC mam niestety problem, laser zaczyna szwnkowac:/ (wyrzuca plyte, czasami załapie) i jeszcze na minus jest słaby tuner radiowy, Myslisz ze wzmacniacz antenowy zalatwi problem?

JVC i słaby tuner radiowy pierwsze sie spotykam!! np blaupunkt i JVC jesli chodzi o radio to niebo a ziemia blaupunkt to szumofon w porównaniu z JVC!!!

moz ejakis felerny sprzet trafiłes???
  
 
JVC KD-LH401 hmmm... podejrzewam ze moze to byc wina Anteny... jak moglbym sprawdzic bez kupna nowej, czy to jej wina(Nubira Daewoo Automatycznie chowana- mechanizm wysuwania jest popsuty:/)?
PS. Laser przeczyscilem IZP i smiga;D ogolnie to miłosc do JVC kwitnie))))))))))

  
 
Cytat:
2006-10-25 22:50:16, miki87 pisze:
JVC KD-LH401 hmmm... podejrzewam ze moze to byc wina Anteny... jak moglbym sprawdzic bez kupna nowej, czy to jej wina(Nubira Daewoo Automatycznie chowana- mechanizm wysuwania jest popsuty:/)? PS. Laser przeczyscilem IZP i smiga;D ogolnie to miłosc do JVC kwitnie))))))))))

podsmignij do kogos znajomego wypnij mu i juz moje star JVC KS-640 kaseciak to i bez anteny zbierało
  
 
ja bym byl za ALPINE CDA 9812 RB na allegro jest na 1 333 zł superrrrrrrrr radioooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2006-10-27 19:23:26, SAMAR pisze:
ja bym byl za ALPINE CDA 9812 RB [...] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nikt ci nie broni... bądz sobie