Autotrady w PL

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wlasnie w TV sie pochwalili ze otwarto odcinek A1 do Grudziadza i mamy juz 90km A1. Pozniej dodali, ze jak skoncza cala A1 (polnoc-poludnie), to przejechanie calego odcinka moze kosztowac.... uwaga to bedzie wstrzasajace, wiec lepiej upewniej sie ze wygodnie i mocno siedzisz... 170 PLN (słownie sto siedemdziesiąt je..ych k...a polskich złotych). Jak dla mnie to jest ostre ku..stwo i jaka pop..ona paranoja. Strasznie sie wzburzylem jak to uslyszalem i az musialem o tym napisac. Za tyle to w Austrii moge sobie przez miesiac jezdzic, po kilku tysiacach kilometrow autostrad w te i we wte cały dzień i noc
  
 
... he he (przez łzy)..., to Polska właśnie....
  
 
U nas z tymi autostradami to paranoja. Ostatnio miałem okazję sobie po nich pojeździć. Kraków-Katowice przejazd 13zł tylko za co???????????? autostrade?????? he he he he jeśli to ma być płatna autostrada to ja dziękuję. Co chwile zwężenia, jazda 1 pasem. Lepiej wygląda już od Katowic w kierunku granicy. Te niepłatne są lepsze od tej płatnej. Jeśli A1 ma kosztować za przejazd 170 zł to nikt nią nie pjedzie. A może o to chodzi -co by się nie zniszczyła.
  
 
Ja tylko jednego nie rozumiem, dlaczego nie wprowadzą winietek? przynajmniej dla Polakow. TIRy jakos moga miec...
  
 
Narazie jest za darmo
  
 
Cytat:
2008-10-18 12:19:30, fatboy82 pisze:
Ja tylko jednego nie rozumiem, dlaczego nie wprowadzą winietek? przynajmniej dla Polakow. TIRy jakos moga miec...


Jak bys był w temacie to winety likwidują