Toyota AVENSIS Stiopy46 - Strona 18

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no dzis byl dzien warsztatowy wydech jest dwa sportowe tlumiki i zespawane koncowki puzniej bedzie foto
  
 



dobrze ze nie malowalem tego wczesniej teraz jeszcze kilka poprawek dopiescic szczeguly i powinno byc oki widok jak widok ale dzwiek mozna teraz latac bez muzy nie za glosno ale przyjemnie
  
 
Stiopa widziałem Twoje auto ( na Kopernika pod WKU ) - no śliczne jest - palce lizać
  
 
dzieki efekt bedzie jak go pomaluje musimy sie kiedys spotkac moze jakis spot sie zorganizuje tzeba bedzie oty pomyslec
  
 
QL
a jak teraz z brzmieniem i mocą?
jakaś poprawa?
  
 
mi sie wydaje ze lepiej sie zbiera brzmi miodzio
  
 
wreszcze w domku na pare dzionow moze teraz znajde wiecej czasu i pomaluje dokladke
  
 
no to czekamy
  
 
pistolet farbe wszysko jest nawet checi ale tzeba czekac na kompresor bo bardzo zajety a szkoda
  
 
Cytat:
2007-06-20 08:23:39, stiopa46 pisze:
pistolet farbe wszysko jest nawet checi ale tzeba czekac na kompresor bo bardzo zajety a szkoda



zona robi letnie pozadki i potrzebny jej w domu ?
  
 
nie teraz to mam normalny pistolet a kapresor od kolegi porzycze wiec tamten sprzet idzie w odstawke postolet za bardzo grube drobinki bazy podaje i dlatego
  
 
a to teraz to gicior
  
 
no i pomalowane nie jest to efekt koncowy bo musze pomalowac czarne wstawki ale zawsze cos umyje autko to bedzie wiecej fotek teraz niema sesu bo ciagle pada


mi sie podoba efekt bo sie wyglwdzilo jak jest w kolorze
  
 
no, no
trzeba przyznać, że efekt jest
gratulacje
  
 
na xtt fojum zjechali autko i okreslili jako wiejski tuning ale nie wszyscy na szczescie
  
 
eee tam.
ja bym się tylko do spojlera na klapie przyczepił
jak dla mnie to za duży jest
  
 
no ba, nawet dostałem miesięczny urlop od xtt za wyrażanie swoich opinii

pzdr
  
 
Cytat:
2007-06-22 10:28:51, stiopa46 pisze:
na xtt fojum zjechali autko i okreslili jako wiejski tuning ale nie wszyscy na szczescie



Az sie zarejestrowalem tam zeby zobaczyc , rzeczywiscie niemila tam atmosfera, juz tam nie wroce.

Aha, dokladka w lakierze fajnie wyglada, teraz co wpadlo w oko, to ksztalt koncowek u gory , chyba wolabym zeby proste byly na gorze , no ale zle nie jest , prezencja jest . Pozdro

Aha , do wiestuningu to chyba w innym kierunku , twoj wyglada estetycznie.




[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2007-06-22 13:27:41 ]
  
 
Aha , mam taka propozycje zeby Moderator , to przeniosl do Galerii pod sluszna nazwa
  
 
Cytat:
2007-06-22 10:31:06, Talus pisze:
eee tam. ja bym się tylko do spojlera na klapie przyczepił jak dla mnie to za duży jest



khyhyhy dokładnie to samo pisałem na Xtt


Cytat:
2007-06-22 13:01:41, marcinm pisze:
no ba, nawet dostałem miesięczny urlop od xtt za wyrażanie swoich opinii pzdr



dodałbym w sposób nieprzyjemny i obraźliwy dla innych



Cytat:
2007-06-22 13:26:22, CzapCzap pisze:
rzeczywiscie niemila tam atmosfera, juz tam nie wroce. Aha , do wiestuningu to chyba w innym kierunku , twoj wyglada estetycznie. [ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2007-06-22 13:27:41 ]



masz rację, szkoda że nie wrócisz na pewno jak by było więcej rozsądnych głosów była by lepsza