Toyota AVENSIS Stiopy46 - Strona 19

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem ze kazdy ma prawo wyrazac swoja opinie, ja niestety jestem taki, ze zbytnio nie toleruje krytyki w swoim kierunku sam tez staram sie nie krytykowac kogos (wiem to na sobie, ze sprawia to przykrosc) wiec jesli cos mi sie nie podoba to powstrzymuje sie od glosu , bo nie ma sensu zebym pisal o czyms brzydkim psujac sobie smak, no i nie zranie uczuc autora.
EOT o mnie , nie o to przeciez chodzi. Co do XTT to szczerze nie bede nic mowil, bo bylem tylko w temacie Stiopy , niechce dorzucac sobie do listy nowego forum, co za duzo to nie zdrowo.

Peace
  
 
aaa Pankuba zuwazyles mnie , widze odzew w czatboxie

Edit: Jak dla mnie tragedia, znowu bylem w temacie Stiopy, szczegolnie polonisci daja znac o sobie, jak bledy przeszkadzaja to po co czytac temat ? i meczyc sie z Dyslektykiem.




[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2007-06-22 16:58:02 ]
  
 
Cytat:
2007-06-22 16:37:18, CzapCzap pisze:
Wiem ze kazdy ma prawo wyrazac swoja opinie, ja niestety jestem taki, ze zbytnio nie toleruje krytyki w swoim kierunku sam tez staram sie nie krytykowac kogos (wiem to na sobie, ze sprawia to przykrosc) wiec jesli cos mi sie nie podoba to powstrzymuje sie od glosu , bo nie ma sensu zebym pisal o czyms brzydkim psujac sobie smak, no i nie zranie uczuc autora. EOT o mnie , nie o to przeciez chodzi. Co do XTT to szczerze nie bede nic mowil, bo bylem tylko w temacie Stiopy , niechce dorzucac sobie do listy nowego forum, co za duzo to nie zdrowo. Peace



a my tak po tobie pojechaliśmy za golfa
  
 
Cytat:
2007-06-22 17:17:50, Suchy pisze:
a my tak po tobie pojechaliśmy za golfa



My tu sobie gadamy milo i przyjemnie i wcale nie pojechaliscie mnie z golfem, bo przeciez wszystko bylo fajnie i dla jaj , same brechty .

Aha , ja koncze temat ze swojej strony , bo to nieladnie i moze doprowadzic do zlych rzeczy , przedewszystkim PEACE
  
 
Cytat:
2007-06-22 17:27:22, CzapCzap pisze:
My tu sobie gadamy milo i przyjemnie i wcale nie pojechaliscie mnie z golfem, bo przeciez wszystko bylo fajnie i dla jaj , same brechty . Aha , ja koncze temat ze swojej strony , bo to nieladnie i moze doprowadzic do zlych rzeczy , przedewszystkim PEACE


tak jest było dla jaj
  
 
zawsze jest dla jaj

Kuba, poniekąd masz rację, ale akurat powód dla którego mam urlop jest głębszy, i bardziej złożony

poza tym CzapCzap ma specjalne względy nawet jak Peugeota kupi, to bractwo toyotowe będzie pamiętać boską Cari, i jej historię

pzdr
  
 
Cytat:
2007-06-22 17:48:58, marcinm pisze:
CzapCzap ma specjalne względy nawet jak Peugeota kupi, to bractwo toyotowe będzie pamiętać boską Cari, i jej historię pzdr



Szczegolnie Looqash bedzie w siodmym niebie
  
 
Cytat:
2007-06-22 16:47:56, CzapCzap pisze:
aaa Pankuba zuwazyles mnie ,... to po co czytac temat ? i meczyc sie z Dyslektykiem. [ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2007-06-22 16:58:02 ]



trzeba być czujnym

a ja też jestem tym na D.. ale ciii FF2 ew Word pracuje pełną parą



Cytat:
2007-06-22 17:48:58, marcinm pisze:
zawsze jest dla jaj Kuba, poniekąd masz rację, ale akurat powód dla którego mam urlop jest głębszy, i bardziej złożony



szczególnie jak jest to Pancerwagen

będziesz mi musiał opowiedzieć ze szczegółami jak się spotkamy

a pro po PEACE to był zdaje się dziś koncert WawaMufina w Wawie i wstęp wolny, a ja musiałem sortować zdjęcia z urlopu, co by jutro rodzinie pokazać
  
 
Cytat:
2007-06-22 17:54:16, CzapCzap pisze:
Szczegolnie Looqash bedzie w siodmym niebie




"wszystko dla jajów"




AVE fajnie wygląda tylko właśnie ten spoiler mozna by obnizyć
A łatwo można to zrobić, wystarczy nóżki podciąć
  
 
w tym sęk ze nie tak latwo trzeba metalowe kotwy wklejac od nowa i ranty piłowac a nato potrzebny jest czas a w poniedziałek smigam do niemiec na 4tygodnie wiec lipa

[ wiadomość edytowana przez: stiopa46 dnia 2007-06-23 23:32:34 ]
  
 
Ale pomyśl nad tym i będzie gicior
  
 
witanko po miesiącu nieobecnosci
  
 
Cytat:
2007-07-21 07:32:55, stiopa46 pisze:
witanko po miesiącu nieobecnosci



NO kurcze dlugo cie nie bylo, siema
  
 
Co nowego w AVE
  
 
siemka i po urlopie pogoda do bani 4dni tylko opalania reszta pogoda barowa
  
 
to pare fotek czasami była taka pogoda










dosc silnie wiało ale efektowne fale
  
 
Stiopa dobiłeś mnie tymi zdjęciami - w sobotę jedziemy nad morze... no ale fotki super!
  
 
Miałem własnie pisać że przydałoby się ten wątek tu osadzić
  
 
nie jest tak żle,ponoć pogoda ma się poprawić
  
 
Cytat:
2007-07-31 20:14:57, madzia_83 pisze:
Stiopa dobiłeś mnie tymi zdjęciami - w sobotę jedziemy nad morze... no ale fotki super!


madziu-83 to teraz te lepsze chwile




a i bylo tez tak







fajnie bylo