Toyota AVENSIS Stiopy46 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zróbcie porządek z tymi fotkami
  
 
Ave spoko, przydalyby sie 17" alu szyby wszystkie przyciemnione, lekko obnizony, zrobiony wydech i powiedzmy mucha nie siada, ale gratul. za odwage, jak na razie
  
 
17" sa chyba , tylko zdjete na zime , zajrzyj do profilu.

Ale rozwalony kadedzior , jaki miales motorek ?, ja wygrzebie fotki kadetta potem to dam do swojego tematu o VW


[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2006-11-09 20:58:45 ]
  
 
stary co ty z tym kadetem zrobiłes??
  
 
to się nazywa tiuning
  
 
mial bo to dobre okreslenie silnik 1.3 ale troche podkrencony a na luku drogi bylo oblodzenie i mialem do wyboru tyl innego samochodu lub przychamowac teras to wiem ze jak bym jego trafil to kadet by zyl a gosciowi by sie duzo niestalo zabraklo umiejentnosci i byl plot a potem latarnia gruba zreszta bo kadecik wyganda jak wyganda ale szczescie w tym nieszczesciu dopisalo i mi oprocz bolacej glowy bo nia zbilem boczna szybe i otarcia reki bo dogniotly mi dzwi do kierownicy co zreszta widac na zdieciu ze jest zgnieciona troche i braku miejsca na nogi niewiem jak je wyciagnolem nic niestalo ps fotel tez sie zlamal wniosek zima noga z gazu
  
 
No to szkoda maszyny , ja fotki kadzia dalem Tu wczoraj.
  
 
spojlery progowe w drodze czekam na realizacie zamowienia jak dojda to znowu dopasowac malowanko i tylko zamontowac jak dojdzie wrzuce foto siemka
  
 
kupilem progowe spojlery puzniej zdiecia i ladnie dzis zarylem przodem spojler wytrzymal

[ wiadomość edytowana przez: stiopa46 dnia 2006-11-15 21:34:21 ]
  
 



podocinac popasowac i malowac cdn
  
 
a to na zewnatrz lepiej widac juz gruntowalem

::

[ wiadomość edytowana przez: stiopa46 dnia 2006-11-16 14:12:35 ]
  
 
No fajno , teraz czekamy na kolor
  
 
Cytat:
2006-11-16 17:26:16, CzapCzap pisze:
No fajno , teraz czekamy na kolor


...z odkurzacza
  
 
a jak pewno ze z odkurzacza ake farby profesjonalne zaraz fotki po malowaniu jutro wypolerowac nadlyszczyc i montarz
  
 

i kolorek jest
  
 
  
 
Stiopa, tak jak wcześniej pisałem nie jestem fanem takiego tuningu, ale podziwiam Cię za upór i za chęci
  
 
ja też generalnie nie, ale muszę przyznać, że wygląda całkiem nieźle (ja bym tylko tego skrzydła sobie nie robił) po za tym reszta naprawdę fajna dyskretna

gdzie kupujesz? ja cały czas się zastanawiam nad spojlerkiem na tylną klapę, chciał bym cos takiego jak ten firmowy Toyoty, tylko bez lampy stopu (po co mi 4ta )
  
 
kupuje w dj tuning ale i tam do mojego nic niema musze dopasowywac z innych aut ewentualnie uniwersalne gdzies widzialem do corolki jek se przypomne to dam ci znac
  
 


papierek2000 pasta polerska i jest oki teraz pomenczyc sie i zamontowac jak dzis zdanrze to bendzie jeszcze foto zobaczymy