Toyota AVENSIS Stiopy46 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Budrysek na pomorzanach a twoja toyotke widzialem na pogodnie
brzozowskiego chyba
  
 
aaa no i zwykly prog m3 , hmmmmmm ale ja nie wiem ktory najbardziej pasuje . No nic , mam nadzieje ze dokonasz najlepszego wyboru
  
 
pomysle i poczekam na opinie zobaczymy mam jeszce :: pare modeli ale tylko na kompie w realu lepiej widac

[ wiadomość edytowana przez: stiopa46 dnia 2006-11-07 22:08:36 ]
  
 
a jak dla mnie to te zwyczajne (czyli te które dodałes jako ostatnie)

aha i zlikwiduj te wklesniecie na drzwiach
  
 
Dla mnie te z 3 otworami z tyłu
  
 
Pewnie mnie tu obrzucicie błotem, ale tak naprawdę to co widzicie fajnego w ospojlerowaniu auta ? Niby ma wygladać jak z WRC? Ze pod machą 300 KM i 4.5 sek do 100 km/h a tak naprawdę to ok. 120 KM i 11 sek do setki. Proponuje jeszcze dobre głośniki i radio oraz uchylone szyby na światłach, muza na full (up..cyk..up..cyk..) i jest jazda na całego. Laski padają na kolana. Gratulacje i życzę miłej zabawy.
  
 
Cytat:
2006-11-08 09:46:02, mirwin pisze:
Pewnie mnie tu obrzucicie błotem...



Nie ma takiej opcji, mi też się to nie podoba, ale nie chciałem być pierwszy , któryby tak napisał
  
 
Ale z drugiej strony dlaczego nie ?
Jeżeli ktoś czerpie przyjemność z tuningowania auta ?
Lubię popatrzeć na takie autka i zawsze podziwiam właścicieli ile potu i kasy wrzucili w takie autko.
Ja już żyłem w takim kraju gdzie wszystkie auta są takie same - w PRL-u
  
 
Cytat:

Ja już żyłem w takim kraju gdzie wszystkie auta są takie same - w PRL-u
Cytat:



No to krotko żyłeś w tym PRL-u, bo tam też sie tuningowalo auta tylko nie zewnętrznie a wewnętrznie: proporczyki, światełka odblaskowe i tam takie duperele np. obrazek z naga panienką w gałce zmiany biegów - to były rarytasy
  
 
Cytat:
2006-11-08 12:19:18, mirwin pisze:
np. obrazek z naga panienką w gałce zmiany biegów - to były rarytasy



Nooo i firanki w oknach
  
 
I takie pieski kiwające głowami ...
tak , ale nie o to mi chodzi

Porównajmy np. tuning aut do tatuaży ...
w PRL-u też były - robione długopisem czy innym ustrojstwem , jakieś kotwice , miecze itd, itp
Dziś tatuaż to istne dzieło sztuki !

A na koniec powiem , że :
- nie mam nawet najmniejszego tatuażu
- mam spojler na bagażniku , zmienione światła jak w AVE po lifcie i jeszcze parę pierdułek które można podciągnąć pod tuning - wszystko to zrobił poprzedni właściciel tej AVE który na moje pytanie po co to robił - odpowiedział : bo lubię !

Ja takiego spojlera jak Stiopa nie założę bo nie mam kasy i umiejętności ale też dlatego że wskakuję na wysokie krawężniki czasami ...


  
 
Cytat:
2006-11-08 12:19:18, mirwin pisze:
No to krotko żyłeś w tym PRL-u, bo tam też sie tuningowalo auta tylko nie zewnętrznie a wewnętrznie: proporczyki, światełka odblaskowe i tam takie duperele np. obrazek z naga panienką w gałce zmiany biegów - to były rarytasy



heh albo takie małe autka zatopione w pomarańczowej gałce zmainy biegów a autobusach - tego niegdy nie zapomnę
JJa też nie przepadam za tuningiem ale jak ktoś lubi to niech sobie tuninguje.
  
 
ja bym tam tuningował, ale :

do mojej lodówki nie ma absolutnie żadnych części

a jak już są, to ewentualnie do mechaniki, co w sumie mi pasuje

chociaż chętnie widziałbym jakąś ładną, delikatną lotkę u mnie... ale skąd to wziąć...

poza tym kwestia praktyczna - skoro przy zjeżdżaniu z krawężnika jestem w stanie uwadzić podwozie, tzn że jest ono wystarczająco już niskie, i każdy montaż spojlera, czy progu odbierze samochodowi funkcjonalność...

chętnie obejrzę fotki jak Stiopa skończy projekt - fajne są takie autka, byle zrobione z gustem

progi : typ 3 - te najmniej zbajerowane...

pzdr
  
 
Cytat:
2006-11-07 21:03:52, Budrysek pisze:
Widzę już zimowe oponki... Stiopa a w jakich rejonach naszego pięknego miasta śmigasz ??



Zdjecia z programi mówią mi ze tym razem były to Podjuchy - blisko do mnie bylo

Dokładka pod zderzak moim zdaniem nei za bardzo pasuje. Listwy i klamki też bym zostawił czarne ale to rzecz gustu.
Pogratulować za to zapału
  
 
Cytat:
2006-11-08 13:54:40, MisiekII pisze:
Pogratulować za to zapału



taa, przy obecnych temperaturach przy aucie dłubią tylko najwytrwalsi

pzdr
  
 
a ja jestem za tuningiem
ale z tzw. smakiem
czyli bez przesady
a klamki i listwy to jak najbardziej pod kolor malować
  
 
co do malowania klamek i listew to tak jak pisalem wczesniej benda na kolor nadwozia wraz z calymi zderzakami a co do krawenznikow to i tak po nich niejerzdze bo ma letnch felach bym je zniszczyl zaniskie i wystaja poza kolo mimo rantow ochronnych a co do calego tuningu jako pojencia to wole jak na swiatlach podjerzdza avensis ale sie nie sa takie same to kwestia gustu grunt to nie przesadzic bo mozna zniszczyc w ten sposub ladne autko i zrobic z niego wielki kicz a tego niechce pozdro
  
 
Ja widze ze Stiopa podlapal bakcyla i mu sie to podoba wiec nie warto mowic, ze sie nie lubi tuningu bo nie o tym temat .
  
 
Cytat:
2006-11-08 14:09:13, marcinm pisze:
taa, przy obecnych temperaturach przy aucie dłubią tylko najwytrwalsi pzdr



ktoś coś do mnie mówi
Jak trzeba to i w zimie sie robi gdy garaż zajęty
  
 
Cytat:
2006-11-08 09:46:02, mirwin pisze:
Pewnie mnie tu obrzucicie błotem, ale tak naprawdę to co widzicie fajnego w ospojlerowaniu auta ? Niby ma wygladać jak z WRC? Ze pod machą 300 KM i 4.5 sek do 100 km/h a tak naprawdę to ok. 120 KM i 11 sek do setki. Proponuje jeszcze dobre głośniki i radio oraz uchylone szyby na światłach, muza na full (up..cyk..up..cyk..) i jest jazda na całego. Laski padają na kolana. Gratulacje i życzę miłej zabawy.

jesli chodzi o jazde na calego to mi juz przeszlo raz skasowalem mojego kadeta i teraz pelen spokuj nie to zebym jezdzil wolno ale bezpieczniej niz kiedys bo oto co zostalo z mojego kadecika









[ wiadomość edytowana przez: stiopa46 dnia 2006-11-18 14:19:21 ]