Lampka kontrolna hamulca nożnego polonez 96r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich FSO-wców,bardzo proszę mi powiedzieć czy lamka kontrolna układu hamulcowego ta żólta w kształcie pedału hamulca gdy świeci cały czas swiadczy o jakimś konkretnym uszkodzeniu czy może ona też sygnalizować zapowietrzenie układu?
  
 
Cytat:
2006-11-12 09:48:40, kemorkim pisze:
Witam wszystkich FSO-wców,bardzo proszę mi powiedzieć czy lamka kontrolna układu hamulcowego ta żólta w kształcie pedału hamulca gdy świeci cały czas swiadczy o jakimś konkretnym uszkodzeniu czy może ona też sygnalizować zapowietrzenie układu?



Przepalila sie zarowka z tylu?? Takie pytania zadawaj w watku "krotkie pytanie, krotka odpowiedz" w dziale Technika...
  
 
Sorki przepraszam za brak obslugi forum jestem tu nowy
  
 
a nie koniecznie ze sie spalila ;P

Ja mam ten sam problem od miesiaca jakiegos , przyszlo zimno i gasnie po nacisnieciu ale potrafi sie zapalic w czasie jazdy i palic sie caly czas Naciskanie hamulca niewiele daje ...

... moze mase gdzies na lampach stracil ? cholera wie , moze czujnik siem psujem ?

zarowki u mnie wszystkie trybia
  
 
Cytat:
2006-11-12 09:48:40, kemorkim pisze:
Witam wszystkich FSO-wców,bardzo proszę mi powiedzieć czy lamka kontrolna układu hamulcowego ta żólta w kształcie pedału hamulca gdy świeci cały czas swiadczy o jakimś konkretnym uszkodzeniu czy może ona też sygnalizować zapowietrzenie układu?


to nawet nie o obsługę forum chodzi .. na głównej stronie w dziale warto wiedzieć są opisane wszystkie kontrolki .. zaglądając tam dowiesz się, że ta żółta informuje tylko i wyłącznie o przepaleniu się świateł stopu w Polonezie Caro. Od sygnalizowania niesprawności hamulców jest czerwona z wykrzyknikiem w kółeczku .