Car Audio vs Zima - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no prosze, ktoś tu czai baze

to nie jest komlepks, to raczej uczulenie, jak czytam niektóre wasze posty to strasznie kicham, to ponąc uczulenie na pie$%^lenie głupot

boszmany w przeciwieństwie do plotek nie mają plastikowych cewek, nie różnią się od strony "anatomicznej" od droższych głośników więc kolejna bzdura, pozatym im lepszy głośnik, tym lepsze materiały, tym większa wytrzymałość etc

nie wszyscy robią prowokacje, to fakt, od tego ja tu jestem
 
 
..."kolo"?? nie, heh, zdecydowanie nie, zajob, a o pieczarki tak nie pień

Cytat:
2006-11-13 17:58:23, zajob pisze:
[...] bo te całe "środki ostrożności" nigdy nie "ocalą" żadnego głośnika


z tym sie nie zgadzam,

uwazam tez nie nie masz podstaw zakladac ze nikt na tym forum nie zna zaleznosci elastycznosc-temperatura dla tworzyw uzywanych do budowy glosnikow

ale to nieistotne, doszedlem do wniosku ze wymiana pogladow odbiegla juz wystarczajaco od wizji opena kiedy zakladal ten watek wiec jezeli nie mamy wiecej konstruktywnych uwag to mysle ze juz wystarczy,
mozesz open zamknac watek bo twoje rady (jak dla mnie sensowne i na miejscu) zgina w natloku "ironii"
  
 
Cytat:
2006-11-15 01:48:15, Barti16v pisze:
..."kolo"?? nie, heh, zdecydowanie nie, zajob, a o pieczarki tak nie pień z tym sie nie zgadzam, uwazam tez nie nie masz podstaw zakladac ze nikt na tym forum nie zna zaleznosci elastycznosc-temperatura dla tworzyw uzywanych do budowy glosnikow ale to nieistotne, doszedlem do wniosku ze wymiana pogladow odbiegla juz wystarczajaco od wizji opena kiedy zakladal ten watek wiec jezeli nie mamy wiecej konstruktywnych uwag to mysle ze juz wystarczy, mozesz open zamknac watek bo twoje rady (jak dla mnie sensowne i na miejscu) zgina w natloku "ironii"



człowieku, popatrz najpierw co twoje wypowiedzi wnoszą do tematu i przemyśl to jeśli potrafisz,
nieporadnie komentujesz moje wypowiedzi a później dziwisz się że post nie ma konstruktywnych uwag

"kolo" to ponąć wymagania forum więc prywatnie Ci powiem że mam już psa, prosiłem żebyś nie czytał moich postów więc nie narzucaj się z błędna treścią
 
 
Panowie zapraszam Was do rozmowy na prywatnym terenie. Tutaj kończycie tą bezsensowaną dyskusję. Open chciał coś przekazać, jeśli ktoś nie ma ochoty nie musi się wcale do tego stosować, natomiast jeśli komuś ma to pomóc to czemu nie ?
Dalsze dywagacje w temacie kto ma rację a kto nie spowodują zamknięcie watku, oraz jego wyczyszczenie.
Koniec.