Polonez Analog - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
spieszyłem do domu a zaraz potem musiałem jechać na zajęcia
gdybym mial wiecej czasu na pewno był zaczekał
a nóż widelec jeszcze będzie okazja
  
 
czy to jest numer "5" z listy znalogów?
analog 5?

  
 
Samoróbka.


[ wiadomość edytowana przez: jacekes dnia 2008-07-31 23:36:03 ]
  
 
dziś na tvn turbo pojawił się cały prawie odcinek o Analogu-oczywiście motywem głównym był otrębusowy zółty, i norblinowski
a tak przy okazji: pokazali sporo wcześniej niewidzianych ( przynajmniej przeze mnie) rysunków koncepcji całej rodziny 4x4 (w tym kombi 4x4), fotek powstałych prototypów, fotek z budowy, oraz filmik z udziałem zwykłego białego trucka ST- z przednim napędem.
Czy te rysunki były faktycznie pomysłami biura konstrukcyjnego FSO czy to tylko luźna wizja "co by było gdyby"
i najwazniejsze: czy może ktoś udostepnić-pokazać te materiały
Swego czaso taką skarbnicą wiedzy było "ocalić od zapomnienia" "poskie-auta" ale z tego co widze to w tym roku już tych stron brak
  
 
Czy ja się przesłyszałem , czy prowadzący powiedział że jego analog jest jedynym z silnikiem citroena?
  
 
Cytat:
2009-03-01 23:06:17, maku pisze:
dziś na tvn turbo pojawił się cały prawie odcinek o Analogu-oczywiście motywem głównym był otrębusowy zółty, i norblinowski a tak przy okazji: pokazali sporo wcześniej niewidzianych ( przynajmniej przeze mnie) rysunków koncepcji całej rodziny 4x4 (w tym kombi 4x4), fotek powstałych prototypów, fotek z budowy, oraz filmik z udziałem zwykłego białego trucka ST- z przednim napędem. Czy te rysunki były faktycznie pomysłami biura konstrukcyjnego FSO czy to tylko luźna wizja "co by było gdyby" i najwazniejsze: czy może ktoś udostepnić-pokazać te materiały Swego czaso taką skarbnicą wiedzy było "ocalić od zapomnienia" "poskie-auta" ale z tego co widze to w tym roku już tych stron brak


Szkoda, że nie nagrałeś tego. A co do "Ocalić od zapomnienia" to jego autor jest człowiekiem raczej specyficznym - tłumaczył się że reorganizuje serwis, ale nie ma czasu dlatego to tyle trwa, a jak mu w związku z tym zaproponowałem pomoc to się chyba obraził...
  
 
witam oglądałem tvn Turbo ten wczorajszy odcinek o Analogu jak zawsze będzie przez cały tydzień o innych godzianach POLECAM
  
 
Cytat:
2008-07-31 23:35:32, jacekes pisze:
Samoróbka.


Ta samoróbka jest kolejnym dziełem człowieka, który przedtem stworzył to:
  
 
DO Grzech
niestety, nie mam takiej możliowści zgrać , dlatego też i moje info tu i nie tylko- a propo przypomniało mi się, iż też na polsacie w "V-max" ale z końca 90 był też materiał o żółtym analogu (tylko którym?) skoro udało się wydobyś zdjęcia "FSO Maraton" to i może to też ktoś przypadkiem znajdzie
  
 
Cytat:
2009-03-03 00:09:58, Grzech pisze:
Ta samoróbka jest kolejnym dziełem człowieka, który przedtem stworzył to:

Napisz coś więcej o tym poldku
  
 
Tu jest strona konstruktora, w galerii można znaleźć obydwa.. Z tego co wiem to pod spodem jest rama od Nissana Terrano, a ten żółty to kolejne nadwozie po tym w ciapki.
  
 
Cytat:
2009-03-02 01:20:00, GUCZII pisze:
Czy ja się przesłyszałem , czy prowadzący powiedział że jego analog jest jedynym z silnikiem citroena?



Ja też tak usłyszałem, a to jak wiemy nie jest prawdą.
  
 
Cytat:
2005-10-30 19:30:56, piotrekdj pisze:
sprawdziłem numery jest to pierwszy ze zrobionych analogów orginalnie był biały pokazywany był na targach w poznaniu i potem w wybranych salonach i oczywiście testowany w/d listy Dawida 5i6 jeśli ktoś wypatrzy następne analogi prośił bym o jakieś fotki i numery nadwozi dla potwierdzenia ciekawe czy kiedyś odnajdą się wszystkie 7 narazie widziałem 4szt



a ja słyszałem, że pierwszy zrobiony analog był żółty. Info od jednego z konstruktorów tych aut..potem pasuje że był biały, a potem znowu żółty.

Czy ma ktoś listę z numerami nadwozi analogów i kolejnością wypustu? tą o której pisał Piotrek?

Piotrek też się trochę pogubił w tym wszystkim, najpierw pisał że żółty z Vmaxa był pierwszym zrobionym, potem że ten LBX jest pierwszy. Jak to w końcu jest?
Zna ktoś numer nadwozia tego zielonego LBX?

na koniec, numer 5 i 6 z pierwszego zestawienia to prawdopodobnie nie jest to samo auto z prostej przyczyny, ma inny numer rejestracyjny.

[ wiadomość edytowana przez: bieniowaty dnia 2009-03-12 12:19:47 ]
  
 
hmmm ! to ciekawe ale te samologi mają ten sam nr rej OBD7025
hehe! czyli to MUTANT !!!!
  
 
jakoże już wczesniej to opisywałem -jak i tez GRZech też to pisze:
to jest ta sama rama, tylko buda nowsza tamta zjadał rdza
a tu opis co i jak:
"Analog" Opole

Czyli powinny być przynajmniej 3 konkretne egzemplarze SAM-ów w konfiguracji "polonez 4x4"
1. ten z Opola ( chyba już w innych rękach)
2. Oner (tylko tego mało kto widział ostatnio)
3. DC cały "polerowane aluminium"
ciekawe czy jeszcze gdzieś stoją jakieś dodatkowe-może osobny podwątek odnośnie tych samoróbek?

[ wiadomość edytowana przez: maku dnia 2009-03-13 13:50:11 ]
  
 
witam jestem nowy chce zbudowac poloneza analoga w wiernej kopii czy ktos posiada wymiary plany ramy lub dokładne zdiecia albo pozyczył bym rame od kogos oczywiscie zapłace zeby odtworzyc dokładnie wierną kopie mysle ze sie uda
  
 
Zadzwoń do Reńskiego, może da Ci kserówki planów ramy


[ wiadomość edytowana przez: bieniowaty dnia 2009-03-30 22:12:42 ]
  
 
dzieki czy masz może namiary tel meila na tego goscia uciekł mi polonez rok temu w wisniowej a raczej gosc sie podniósł z cena z 12 na 17 tys szkoda najlepiej to bym kupił całego do remontu ale to chyba teraz marzenie jeszcze raz z góry dziekuje a propo starych samochodów to mam opla kapitana z roku 1966 kompletny odsprzedał bym go komus miłosnikowi tej marki
  
 
Witam poszukuje namiarów na RENSKIEGO telefonu meila lub jakiego kolwiek kontaktu w sprawie ksera ramy poloneza analoga
  
 
podobno jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale biorąc pod uwagę że jakoś na początku marca wypłynął biały analog ( nie ten powszechnie), oraz to teraz ogłoszenie:
prototyp PIMOT


(oraz to zę mamy wiosnę)
to widać iż w ramch porządków może jeszcze kilka zapomnianych sie pojawi
P.S
ach ta cena

przepraszam teraz zobaczyłem że jest już w bazie ciekawostek allegro-ale teraz dołączył do wątku stricte 4x4

[ wiadomość edytowana przez: maku dnia 2009-04-04 22:37:20 ]