Polonez Analog - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z tego co widzialem na zdjeciach to Zolte roznia sie od siebie drzwiami. Jeden ma normalne, drugi krotkie kwadratowe (tak samo jak biale).

Jezeli jezdza 2 zolte (jeden widywany w wawie, a drugi gdzies w polsce) 2 biale oraz napewno jezdzily 2 zielone (jeden jeszcze pod koniec roku 2003) + fioletowy z Norblina, to daje nam razem 7 sprawnych egzemplazy !!!
  
 
Piotrekdj - mam zdjecie analoga bialostockiego z boku ale nie moge go wstawic jak bys mial gdzie zdjecie moge za raz wyslac do Ciebie.!
Juz moge!!



[ wiadomość edytowana przez: anmimo dnia 2004-03-15 10:57:08 ]
  
 
Wszystkie zdjęcia analogów z kwadratowymi ramkami są z zasobów FSO. Mimo długich poszukiwań, nie mogę namierzyć aktualnych zdjęć (ewentualnie informacji) na temat dalszego żywotu tych samochodów. Jeśli ktoś wie o ich historii coś więcej to proszę o kontakt.
Jeśli chodzi o analoga w muzeum to jego nadwozie początkowo było czerwone, a dopiero później pomalowane na fioletowo. Początkowo było to samo nadwozie, więc jest możliwe, że powstał na ramie innego analoga (np. na jednym z tych z kwadratowymi ramkami).
  
 
analogów Fsowskich było z tego co pamietam orygnialnych 5 albo 6 (na pewno nie 7) Jakby kogos interesowało mam 2 filmy z analogiem białostockim :d - np jak sie siłuje z uazem
  
 
ten o numerach Bil**** był na rykowisku w rykach jako obstawa techniczna, właściciel za bardzo o niego niedba, jest z 94 roku i ma 1.6 abimexa
  
 
Macki klubu już do niego sięgnęły i wiemy o nim prawie wszystko .
  
 
W sobote na trasie Wa-wa Lublin, za Rykami jechał od Lublina Zielony Analog, z metalową paką. Miał Czarne jeszcze blachy LBX .... ,
Wynikało by z tego że jeździ 5szt. - Piotrka, z muzeum, zielony z "białegostoku", żółty, i ten z okolic Lublina.
teraz zadanie dla chłopaków z lubelskiego aby może go namierzyli dokładniej.

Zostało więc jedno pytanie, co się stało z dwoma nadwoziami?
  
 
Cytat:
2005-09-05 00:15:17, Jojo pisze:
Zostało więc jedno pytanie, co się stało z dwoma nadwoziami?



pewnie zasily juz jakas hute...
  
 
Albo tkwią w jakiejś stodole.
  
 
Cytat:
2005-09-05 00:15:17, Jojo pisze:
W sobote na trasie Wa-wa Lublin, za Rykami jechał od Lublina Zielony Analog, z metalową paką. Miał Czarne jeszcze blachy LBX .... , Wynikało by z tego że jeździ 5szt. - Piotrka, z muzeum, zielony z "białegostoku", żółty, i ten z okolic Lublina. teraz zadanie dla chłopaków z lubelskiego aby może go namierzyli dokładniej. Zostało więc jedno pytanie, co się stało z dwoma nadwoziami?



LBX... to bardzo popularne tablicy w mojej okolicy,trzeba by sie rozejrzec dokladnie, od dzis bede wypatrywal zielonego analoga
  
 
Widziano dzisiaj zielonego analoga w Puławach stał na parkingu kolo supermarketu.
Niestety nie miałem aparatu zreszta spieszyłem sie...
Dla mnie auto bomba
  
 
Powiedz coś więcej, jak wyglądał jak się trzymał, spisałeś numery? a może ulotkę klubową zostawiłeś?
gadaj
  
 
hę jechalem z kolega i nie miałem szans na zostawienie ulotki(nawet takowych nie posiadam )z tego co zdarzyłem zobaczyc numery ida LBX i napewno jest 4 i 6 wiecej nie zapamietalem.ocena z jadacego samochodu nie mogla byc dokladna ale rdzy nie widziałem
aha jeden szczegol chyba mial takie bardziej kwadratowe drzwi tylne

od dzisiaj jak go tylko spotkam sprobuje pogadac z wlascicielem
  
 
I aparat woź z sobą, a jak nie masz to kup.
  
 
Na wolnym czasie udalo mi sie zrobic maly zbior zdjec poszczegolnych egzemplarzy Analogow. Niby wyszlo ich siedem, ale nie jestem pewien na 100% czy dobrze to zrobilem. Zobaczcie, ocencie i zweryfikujcie moja prace.
http://www.retrostalowawola.republika.pl/analogi/analog.html
  
 
no wreszcie je wszystkie ujrzałem.... gratulacje
  
 
brawo dawids! dzieki!
  
 
Pięknie. . A tak przy okazji - jaki Analog ma rozstaw osi?
  
 
a który z nich to ten Zielony , co widziano go ostatnio w Puławach (nr LBX....)
  
 
Jakby ktoś chciał to całośż mam na dysku i mogę jako "zipa" lub "rara" przesłać.
- Jeśli oczywiscie autor nie ma nic przeciwko?.
Wygląda to tak: