Okablowanie... chincze itp. PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam pytanie... czy duże role graja chincze tzn. ich jakosc? bo nie wiem czy nie robi to roznicy... przykladowo jakies za 12zł aaa znane np. Sinuslive za 40zł.

Jaka grubość kabla miedzy głośniki typu 6&9 do wzmacniacza?
Chce zakupić 2x4mm
  
 
duza role graja... tak jak perkusja w zespole ... niby rytm zagra gitara basowa..ale zrób sobie przejscia...
  
 
za ta kwote jednak polecałbym juz DLS`a lub Dietz`a Co do przewodow głosnikowych to wszystko zalezy jaki prąd nimi popłynie i jaka moc mysle ze 2x2,5mm wystarczy
  
 
kabelkami bedzie plynąc 70W na głośnik oczywiscie w RMS'ie.

A sinuslive nie sa dobre? bo widzialem dzisiaj na allegro 5m... za 29zł
chyba ze masz inna propozycje lub link do jakiejs akucji z chinczami w tej cenie. jezeli masz ochote to zaoferuj mi jakies kabelki pod glosniki... czekam na linki i odpowiedzi na te bardzo trudne pytania hehe
  
 
arsen..... jestes tempy jak gumowy przecinak... idz tam lepiej pucowac te swoje fiaciki i popodlanczaj buszmeny haha.... pod wzmaki first... a jako okablowanie zeby pasowalo do Ciebie to wystarcza takie jak od sluchawek od walkmana... powodzenia zapalony audiofilu!
  
 
Szanowny kolego Maniek... takie wrzutu to mozesz sobie robic ale na podwórku z małymi dziecmi. Tutaj, przynajmniej ja, wymagam troche kultury Osobom tak odnoszacym sie do innych poprostu nie bede pomagał...