Xxx [ tomq] xxx - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzieki

ot szafa wpadnij jutro na uroczysko wiecej info u nas na forum
  
 
wg mnie w czarnym mu było lepiej, wtedy był bardziej agresywny
  
 
może był bardziej agresywny ale poco to w cabrio tera je zato bardzij stworzony do lansuu i oto wkońcu w cabrio chodzi.
Tomek pięknie wygląda a felung świeci sie jak psu jajca

[ wiadomość edytowana przez: florek102 dnia 2007-03-24 18:27:14 ]
  
 
MOim skromnym zdaniem krytyki :

1. Wloty na masce niepotrzebny plastik, szpeci maskę
2. Lusterka wprost tragiczne, kto to wymyślił??
3. Kolor taki typu "duży fiat, kość słoniowa 65E"
4. Bad Look troche zbyt zły
5. Lampy tylne seria, troche matowe i wypłowaiałe
6. Straszna szpara md błotnikiem a zderzakiem

Pochwały :
1. Wnętrze śliczne
2. Felgi śłiczne


Ale ja sie nie znam
  
 
Super! Autko się podoba
I Ty się jeszcze nad felgami zastanawiałeś,które lepsze!? Oczywiscie,że te
  
 
oto najlepszy przyklad jak z niczego mozna zrobic piekne cacko

autko prezentuje sie rewelacyjnie... no moze poza tymi lusterkami

wlascicielowi mozna pogratulowac!!
  
 
wczoraj kupilem skore i zaczalem sie bawic w tapicera,narazie zrobilem tyle


  
 
jeszcze Tomek ino boczki zrobisz i wnętrze będzie piekne
  
 
Ja dopiszę również swoje skromne zdanie:
1. przy tym jasnym kolorze, zaspawanych kierunkach i bad looku z przodu wygląda jakby był "chory" na coś
2. lusterka wymień koniecznie

Z pozytywów: jasne wnętrze to jest to, felgi są odlotowe!
  
 
jakos mi nadal nie pasuja te zaspawane kierunki

moze by tak zderzak od rst
  
 
Lusterka tragiczne, szpecące wloty na masce, nie mam przekonania do bocznych kierunków, trzeba by z lampami z tyłu coś zrobić, coś ten pasek na szybie mi nie leży. Mimo to ogólnie jest fajnie, no wnętrze wiadomo, super, choć jeszcze nad deską pracujesz i dobrze, boczkami drzwi, bo troche mało tego było, nie komponuje się póki co z niczym w środku
  
 
Cytat:
2007-03-28 11:29:31, Wojo pisze:
szpecące wloty na masce


to mi sie podoba najbardziej niewiem jak komuś mogą sie niepodobac orginalnie montowane wloty na masce niejeden ino skiż nich kupuje machy z rst a tu zaczynają sie chasełka że sa szpecące. jednak chyba konstruktorzy rst nieprzemyśleli tej szpetnej machy
  
 
btw co to za głośniki z przodu i jak sie sprawują ??
  
 
Autko naprawde fajnie zrobione i właściwie bym się nie czepiał ale tych lusterek nie mogę przeboleć...
  
 
Cytat:
2007-03-28 14:46:17, florek102 pisze:
to mi sie podoba najbardziej niewiem jak komuś mogą sie niepodobac orginalnie montowane wloty na masce niejeden ino skiż nich kupuje machy z rst a tu zaczynają sie chasełka że sa szpecące. jednak chyba konstruktorzy rst nieprzemyśleli tej szpetnej machy



No wiesz, w duzym fiacie tez byly seryjnie wloty na masce... - ale czy byly ladne? nie kazdemu sie musi wszystko podobac

Fotki troszke lepszej jakosci by mogly byc, albo autko troszke bardziej domyte, bo wyglada jakby sie wogole nie blyszczal a mysle ze sie blyszczy

Kurcze chcialbym napisac cos ladnego, ale niestety mnie osobiscie sie nie podoba taki klimat... i nie zamierzam tutaj wytykac niczego, ale ja bym to po prostu zrobil inaczej

Mimo wszystko repspekt dla wlasciciela za wlozona prace, bo wszystko z tego co widze w miare mozliwosci robi samodzielnie.

-----------------
passionford.pl
  
 
Cytat:
2007-03-28 14:46:17, florek102 pisze:
to mi sie podoba najbardziej niewiem jak komuś mogą sie niepodobac orginalnie montowane wloty na masce niejeden ino skiż nich kupuje machy z rst a tu zaczynają sie chasełka że sa szpecące. jednak chyba konstruktorzy rst nieprzemyśleli tej szpetnej machy



No widzisz Mogą W tym wydaniu zupełnie mi się nie podobają Podobnie jak zaspawane kierunki

Ogólnie jednak autko godne uwagi.
  
 
Mam podobne zdanie jak Hepos, osobiście auto nie widzi mi się, zwłaszcza:
-kolor
-lusterka
-zbyt mocny badlook,
-brak kierunków z przodu
-zamalowanie 1/3 przedniej szyby ograniczając znacznie widoczność

Podoba mi się przeróbka przednich reflektorów.

Zdecydowanie wole kierunek jaki obrał przy tuningu Mk4 Bakster.

Oczywiście nie czynię z tego zarzutów wobec auta, bo to że mi się nie podoba o niczym nie świadczy - Tobie ma się podobać.

Zarzut jednak poczynię z jakości wykonania. Może to wina zdjęć i jeśli tak to z góry przepraszam.

-Widać koszmarne szpary pomiędzy przednim zderzakiem i błotnikami oraz lampami.
-Źle spasowane reflektory, widać po ich górnych narożnikach, przy błotniku że każda inaczej jest spasowana, prawa całkiem źle wygląda, jest tam taki pusty trójkąt.
-Drzwi od strony kierowcy nie zachowują lini przetłoczeń z blotnikami.
- Na zdjęciach widać jakby w niektórych miejscach pozostały po malowaniu zacieki.
  
 
kolor to dla mnie big porażka(
anielski biały czy beż a ciemnymi lampkami poprostu wieś lans
czarny mi sie jako tako podobał bardzo ale ten to p[orazka
mam nadziej ze na zywo wyglaa lepiej
bo na zdjeciach to max 3 na 5pkt bys u mnie dostał
bez urazy
  
 
C do auta tak jak porzednicy kolor mi sie nie podoba czarny był sliczny pasował do tego, lusterka mi sie podobaja wloty niet felgi miodek. Kolor zmienic i te wloty i luksik
  
 
hmm no kurcze porazka straszna,macie racje


[ wiadomość edytowana przez: tomq dnia 2007-03-29 21:31:05 ]