Xxx [ tomq] xxx - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
lampy zostaly skonczone i jutro zostana zalozone
  
 
no i wyglada to tak,musze jeszcze tylko podpiac kierunki i poki co kupic jakies fajne zarowki dopoki nie kupie ksenonu



  
 
kozacko sie już prezentuje tera ino blachare poprawić
  
 
powiedz mi jak swieca dlugie na tej soczewce od halogenu??
aha, dobra robota, wyglada super!
  
 
Cytat:
2007-01-06 14:45:08, VinCe pisze:
a co się stało z przodem w ogóle?? lampki ok.. raczje nie przyciemniaj samego klosza bo to dodatkowy bodziec dla władz..szkło wydaje się niedokładnie wypolerowane.. wygląda tak jakbyś miał wypolerowane takie dwa kółka .. według mnie powinno być całe spolerowane


ale za to została mu homologacja
A tak wogóle to jak świecą te krótkie i długie? Obie są na H1-H3?

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2007-01-16 12:32:28 ]
  
 
dzisiaj nadeszla wielkopomna chwila i wypolerowalem felaczi i teraz juz tylko czekaja na malowanie
bling bling



  
 
Tomq felgi wyszły bardzo fajnie ale na jakie malowanie czekają?
  
 
czyba sie coś tomkowi pomieszało bo fele są tu już malnięte i raczej skończone
  
 
łoooo bajka :] ja tez chce takie...
  
 
a powiedz ten wlew korek wlewu to na zamówienie robił ci ktos czy to mozna gdzies zamówic bez problemu i ile taka pzrzyjemnosc kosztuje
  
 
fajnie wlew wyszedł

[ wiadomość edytowana przez: florek102 dnia 2007-02-01 15:03:26 ]
  
 
dokladnie troche mi sie to pomieszalo jeszcze trzeba kupic oponki i bedzie git.blacharke zaczynam powoli w aucie robic potem malowanie calego auta mnie czeka a miedzy czasie zrobic sprzet grajacy a raczej go dobrze ulokowac i wyrzezbic z mdfu panele drzwiowe


wlew paliwa

[ wiadomość edytowana przez: tomq dnia 2007-02-01 15:08:58 ]
  
 
walcz walcz
  
 
prosze fotki i mody
wyklepana maska,usuniete zamki z drzwi,zmienione lusterka,wymieniony regulator napiecia,no i mialem rozwalona poduszke pod silnikiem ale okazalo sie ze poduszka jest do wymiany a wyskakujacy silnik spod maski to wina zlamanej lapy ktora trzymala poduszke :-/ no ale juz pospawane i wszystko zrobione,przyspawalem tez oba blotniki bo zgrzewy popuszczaly od gleby i wiele innych duperelow :mrgreen:
fotexy






a tu pare skutkow gleby
wgniecone przetloczenbie na kolo zapasowe

wgnieciony zbiornik paliwa

nawet w najwyzszym punkcie podlogi sa slady

zeszlifowana rura wydechowa

wyszlifowane podluznice wzdluz progow

rozwalona siatka z wydechu

pognieciona belka spod silnika

podluznica


[ wiadomość edytowana przez: tomq dnia 2007-02-11 01:23:38 ]
  
 
no praca wre i jeszcze zostalo malowanie auta i kupienie ksenonu a potem same duperelki
  
 
bardzo łądnie ale te lusterka motocykowe mi sie nie podobają ale reszta super
  
 
wszystko piknie a lusterka super wkońcu niema tych szpetnych lusterek
  
 
super, tylko te lusterka... ;p
  
 
No lusterka trochę nie teges Wlew też nie wiem czy bym założył, może tak może nie...
  
 
No niestety musze sie przychylic do tych opinii odnosnie lusterek... nowa moda z ta formula 1 czy tam motocyklami nie przemawia do mnie wcale.

Te fotki z podwoziem daja mi wiele do myslenia w sprawie moich planow co do obnizenia auta... wyglada to strasznie :|