Xxx [ tomq] xxx - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
powiedz mi jeszcze co jest w tych malych soczewkach? dlugie? przeciwmgielne? zbajerowane postoje? bo jakos nigdy nie zwroilem uwagi jak to jest rozwiazane w punciaku
  
 
Cytat:
2006-12-14 02:11:52, zenq pisze:
powiedz mi jeszcze co jest w tych malych soczewkach? dlugie? przeciwmgielne? zbajerowane postoje? bo jakos nigdy nie zwroilem uwagi jak to jest rozwiazane w punciaku


wg mnie postoje i krótkie.
tomq, tak swoją drogą:
1 zmieścisz to w MK4 razem z długimi?
2 będziesz polerował szybkę?
3 w jaki sposób to zamkniesz w lampie?
Ciekawi mnie to, bo przymierzam się podobnie z lampami RS.
  
 
a wiec w puncioku byla jedna jako mijania a druga jako halogen a mi posluzy jako dlugie,co do wcisniecia tego w lampe no to nie jest latwo ale obudowa jest metalowa to spawara pojdzie w ruch i damy rade,co do szkla to sprobuje sam spolerowac a jak sie nie uda to zamowie spolerowane szkla z poznania za 100zl za sztuke
  
 
niestety musze cie zmartwic, bo jezeli ladnie ci to wyjdzie to bedziesz mial przynajmniej jeden plagiat juz od dawna kminilem co da sie zmienic w tych swiatlach, bo ich prostota az mnie dobijala
w kazdym razie powodzenia moze i u mnie za niedlugo cos sie ruszy, a plan taki wlasnie jest...ale ciiiii
  
 
no to rzeźba dzisiaj ruszyla,troche zabawy było,no i musiałem wyciąć kawałek pasa przedniego koło lampy bo mi sie nie miescila ale jest GIT BĘDZIE PIĘKNIE



  
 
walcz Tomasz twardo
trocha żeźby jeszcze i będzie przekozak
  
 

dzisiaj mysle wykoncze pierwszy reflektor i pojdzie do malowania
  
 
fajnie to wyszlo serio!!
posprzataj tylko na biurku pomaluj lampki i gitara bedzie
  
 
no lampki fajnie wygladaja a mam inna sprawe gdzie zrobiles dolot i w suemi jaki byl koszt?? bo tez nad tym mysle...pozdro
  
 
Tomq walcz z tymi reflektorami bo już prawie 2 tydnie je masz a jeszcze ani jednego nieskończyłeś
ja juz chce zobaczyć gotową soczewe na Twoim esq
  
 
rewelka!
  
 
Cytat:
2006-12-22 10:59:55, tomq pisze:




Nic tylko czekac na efekt końcowy który podejrzewam będzie konkretny.Jak tylko masz to wrzucaj fotki.

PS.Swietny Golf na monitorze


[ wiadomość edytowana przez: Slowik dnia 2006-12-27 09:27:02 ]
  
 
myslalem ze pierwsza lampe bede mial dzisiaj gotowa no ale niestety podczas szlifowania szklo reflektora peklo no i dupa zbita a tak fajnie mi szlo

  
 
pieknie wyszło, naprawde super bardzo mi sie podoba.
  
 
kolego tomq a czym szlifowałes to szkło jeśli mozna wiedzieć? lampy naprawde wyglądaja super
  
 
lampy dopiero beda wygladaly super jak zrobie szklo bo tak jak widac na zdjeciu to przegrzalem i peklo i musze czekac az mi sprowadza w hurtowni:/
szklo szlifowalem papierem sciernym na wiertarce a potem poleruje sie takim proszkiem do usuwania rys ze szkla
  
 
Cytat:
2006-12-28 23:23:29, tomq pisze:
lampy dopiero beda wygladaly super jak zrobie szklo bo tak jak widac na zdjeciu to przegrzalem i peklo i musze czekac az mi sprowadza w hurtowni:/ szklo szlifowalem papierem sciernym na wiertarce a potem poleruje sie takim proszkiem do usuwania rys ze szkla



jaki papier do tego szlifowania trzeba użyć, bo chce sobie odświeżyć lampy eresowe z przodu, proszek do usuwania rys mam, napisz mi jakiego papieru używałeś
  
 
a szlifować należy na sucho?
Skąd ten proszek można zdobyć?
  
 
Cytat:
2006-12-29 09:25:25, surec pisze:
a szlifować należy na sucho? Skąd ten proszek można zdobyć?



masz na allegro ten proszek , ja samym próbowałem sobie odswieżyc trochę lampy od małych odprysków ale okazuje się, że sa zbyt glębokie aby ten proszek to ruszył, więc trzeba by było najpierw papierrem a poźniej tym proszkiem tylko jechać, ale nie wiem jakiego papieru do tego użyć, żeby lampy za bardzo nie porysować
  
 
Korcze no to teraz wymiekłem superr!!! No chyba ja pomysle nad takim czyms, co do soczeweke z jakiego auta one sa ?? i jakie mniej wiecej ceny, i od jakiego mozna jeszcze wsadzac jesli mozesz zdradzic tajemnice. A otwory na soczewki sam wycinałes, a zastanawia mnie jak je wsadziles juz to czym przykryłes dziury wypełniles jakims tworzywem czy silikon ??