RELACJA ZE ZLOTU W SULEJOWIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... ponieważ Bartek obiecał ze film bedzie już w czwartek (oczywiście czekamy także na innych wideoreporterów ) pozostała jeszcze tylko jedna kwestia do zamknięcia - RELACJA - kto ja może napisać w końcu i czego dokładnie potrzebuje ????
  
 
ja myślę że tę sprawę może załatwić nasz klubowy dziennikarz, czyli Adasco
powodzenia Adam
  
 
spoko, zrobi sie. ALe potrzbuje:
malej statysyki - kt byl, skad, jakie auta, ile osob itp.
male przypomnienia plan zlotu - co po kolei robilismy.
jakas lista zwyciezcow w poszczegolnych konkurencjach (z obu dni).
-jakies ciekawostki, ktore zaobserwowaliscie....
-inne sugestie...
no i oczywiscie - jaka objetosc textu.

jak bede mial wszystkie dane, to w ciagu tygodnia, gora dwoch powinienem napisac.... wybaczcie, ale szybciej nie dam rady, bo sporo pracuje i do tego mam w domu remont. ALe skoro slowo sie rzeklo, trzeba go dotrzymac. Zaden klopot, ale potrwa. Prosze o pomoc, bo sam nie wszystko pamietam, a nie chciaby kogos urazic, pominac czegos waznego itp. Dlatego jeszce sie za nic nie bralem, ma tylko konspekt.... w glowie
  
 
Adaś - ja mam notatki, listy obecności , listę startową, wyniki konkursu , ale to wszystko jest na kartkach i ciężko mi to przesłać mailem. Być może w przyszłym tygodniu będę leciał na Wawę moge wracać przezŁodź , spotkamy sie wieczorrkiem i Ci to przekażę. ja naprawdę nie mam czasu...Przepraszam. No i oczywiście przekażę CI relację z pierwszego dnia zlotu jeszcze w Krakowie od momentu kiedy przyjechali węgrzy. W razie wątpliwości( wiesz ...sleroza nie boli) mysle ,ze inni chetnie pomoga i zrobi sie korektę.
P.S. mam pytanko do CIebie bo pewnie wiesz jak to jest z wynagrodzeniami za artykuły w prasie. Napisalem ostanio dosyć dużo do pewnej gazety , ale nie wiem ile wynosi podatek od takiej "tworczości " i jaka jest zwyczajowa stawka za znak???
Jesli wiesz - prosze Cię o odpowiedź
Paweł
 
 
dodam tylko że dla niektórych zlot zaczął się już w piątek od silnej integracji przy wieczornym grilu
w skład tej grupy wchodzili:
Kacper ze swoją lepszą Połową, Lewy z Połówką, Ja z Połówką i Jacekkoz bez połówki, za to ze skrzynką piwa
po zakończeniu grila wyżej wymienieni przenieśli się do pawilonu, aby w jednym z pokoi kontynłować integrację przy maślance
około 1.30 grzecznie rozeszliśmy się do łóżeczek.
całość możemy udokumentować fotkami, chociażmoże lepiej nie...
  
 
Tak tak udokumentujcie,co Wam szkodzi
Pzdr Grzesiek
  
 
Pawel - spoko, numer masz. Dzwon.

co do podatku. Jesli masz umowe o dzielo lub zlecenie i zapisali to jako praca tworcza to bedzie 10 proc.
w innym wypadku - normalnie.
 
 
Fakt, połowy ze mną nie było ani nawet połówki. Ale też nie mogę się zgodzić z tym że tak grzecznie się wszyscy rozeszli z MOJEGO pokoju....

Ale to my zaczełiśmy ten zlot he he he.


Jacek
  
 
rozeszliśmuy się GRZECZNIE acz niechętnie ( Góral nie chciał podzielic się swoją połówką )
Zdjęcia z naszego początku zlotu były już wysłane do Konrada ....myślałem że je umieścił ...
  
 
ty się ciesz że się nie podzieliłem... bo niektórzy by wcale nie wyszli od Jacka z pokoju.
  
 
hehehe
w piątek było miło
heh chociaż końcówkę grila jakoś przeoczyłem
  
 
jakieś 2 metry dzielące nasze pokoje to pewnie i Aga by mnie przetargała
  
 
Albo macie mocne głowy albo się troszkę przechwalacie
Gdy przybyłem w sobotę rano nie było chętnych na kefirek



pzdr
CHIO
  
 
albo uważamy... właśnie dlatego nie dostali kolejnej połówki
  
 
podczas następnego zlotu wszystki połówki trafią w bardziej odpowiednie ręce
  
 
Cytat:
2003-05-21 16:04:19, kacper97_Warszawa pisze:
Zdjęcia z naszego początku zlotu były już wysłane do Konrada ....myślałem że je umieścił ...



przecież są na stronie pod numerem 0