Co z tą cobrą????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
posiadam cobrę 19 DX IV + hustler....odbiór mam znakomity, bez żadnych problemów...natomiast mam problem z nadawaniem...słychać mnie z trzaskami i ogólnie troche do kitu....nadmieniam, że antena jest dostrojona prawidłowo. Nie wiem, czy zmieniać antene, czy oddać radio do dystrybutora, żeby je przejrzał w ramach gwarancji, bo to może z radyjkiem jest coś nie tak.....co robić?...help!!!
  
 
kolego zmartwie cie ale najprawdopodobniej trafiłeś na felerna sztuke cobry jest ich cała masa nic tylko reklamowac radio i nie dac sobie wmowic ze jest ok

tego radia nie da sie naprawic !!! tylko wymiana

niechciałbys siebie słyszec u innych CB-stow bo to katastrofa trzeszczy i piszczy i bardzo słabo sie rozumie nadawce

napisz jeszcze jaka antena bo zdaza sie iz cobra nie lubi sie z hustlerem
  
 
no to mnie nie pocieszyłeś......antenka to metrowy hustler.......i dokładnie jest tak jak piszesz, że ci co mnie słyszą mówią, że nie jest dobrze.....rozmawiałem z jednym kolegą, który miał ten sam zestaw i polecił mi wymianę anteny...on zmienił na midlanda i mówi, że o niebo lepiej.....z kolei hustler też ma dobre opinie i ciekawe czy tak jest, że z cobrą się troche "gryzie"....