Jakie radio kupić

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam zamiar kupic sobie radyjko do samochodu osobowego> Zastanawiam sie na d trzema modelami Uniden 520 xl; TTI TCB 880; INTEK M-490. Chyba ze cos innego byscie polecili w podobnych pieniadzach.

[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2006-11-25 16:52:00 ]
[ powód edycji: literowka w tytule. poprawiono ]
  
 
Z radyjek, które wymieniłeś, miałem kiedyś Unidena 520 Xl. W połączeniu z ML-145 Presidenta na magnesie działał nieźle. Nie miałem z nim wiekszych problemów zarówno jeśli chodzi o odsłuch jak i nadawanie. Radyjko ma małe gabaryty. Polecam chociaż podobno Unideny nie dostały teraz homologacji i w sklapach czy też serwisach ciężko je spotkać. Pozdrawiam.
  
 
kolego z tych co wymieniłeś radii jest tylko godny polecenia uniden a miełem wszystkie radia w reku i mozliwosc ich posłuchania

jesli jestes zainteresowany to mam unidena 520 pro XL do sprzedania radio 2 miesieczne wszystkie dkokumenty ( delkaracja zgodnosci- homologacja gwarancja instrukcja karton wszystkie srobki itp gratis moge załozyc wtyk do zapalniczki )

radio w 100% sprawne nie otwierane z plabami na obudowie

cena radia 300zł ewentualnie moge dozucic antene president Maryland tez 2 mieseczna za 130zł cena sklepowa to około 170zł
  
 
hej dał bys do siebie jakis namiar np gg to pogadalibysmy na temat tego radia i anteny.Moje gg 2169136 pisz nawet kiedy jestem niedostepny bo czesto jestem niewidoczny
  
 
Cytat:
2006-11-25 17:50:37, rolnik123 pisze:
hej dał bys do siebie jakis namiar np gg to pogadalibysmy na temat tego radia i anteny.Moje gg 2169136 pisz nawet kiedy jestem niedostepny bo czesto jestem niewidoczny


cZESC pisałem do ciebie ale chyba nie doszło tyu masz moje gg 1167101 tez bardzo czesto jestem na niewidocznym

ewentualnie e-mail ecks@tlen.pl