Czujniki drzwi Katowice ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, orientuje się ktoś gdzie jest w Katowicach mogę dostać takie czujniki ? Gdyż rozwiązał się mój problem
Znalazłem FSO-Daewoo 43-100 Tychy; Budowlanych 156
lecz jakoś mi tam nie po drodze :/ czy mógłby ktoś tam kupić i jakoś przesłać ? Gdyż taniej wyjdzie znaczek niż paliwo. Pytałem u nas w sklepach motoryzacyjnych i nie ma.

PO umyciu auta gdy sprzątałem w środku patrze, świeci się kontrolka, troche miga to juz wiedziałem w czym problem, a sam się bije po głowie, że wcześniej tego nie sprawdziłem. Przy czujnikach była zasyfiona masa i styki. Wyczyściłem, lecz same czujniki coś źle działają, bo jak otworze to nie świecą dopiero jak nimi poruszam
  
 
Użyj grubszych wkrętów.
  
 
Jak chcesz to ja moge Ci kupić. ale w innym sklepie w Tychach, bo ten który znalazłeś to ma ceny z kosmosu

Albo w Katowicach popytaj o te czujniki, tylko ze z Lanosa. ja takie zalozylem niedawno do swojego.

Pozdr.


[ wiadomość edytowana przez: robertkaluza dnia 2010-06-04 17:26:19 ]
  
 
Nie bierz tych do złomero. Bierz TYLKO te do lanosa jeśli już musisz, a póki co przykręć posiadane czujniki większym wkrętem (oczywiście wcześniej je przeczyść).

[ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2010-06-04 20:59:57 ]
  
 
no i sam póki co zrobiłem moje wszystko wyczyściłem dokładnie z 2 godziny to chyba robiłem. Jak i mase czyściłem do czystek blachy, tak wszystko co miedzane na czujniku wyczyszczone porządnie. zamiast dawać wększe wkręty dałem drut miedziany między blache a śrube (coś jak klin) i tak aby miał lepszy styk z czujnikiem

W końcu to wszystko działa, a myślałem, że to kontrolka...

A ile tam kosztują te czujniki nowe ? Na razie to zostawie, lecz jak się zwali to nowy, ale mam nadzieje, że długo pochodzi
  
 
Lanosowskie parę lat temu coś koło 6 zł kosztowały.
  
 
Witam

Mam używane 3 szt. w dobrym stanie . Całośc za 5zł. Jak chcesz moge sprzedać. Mozęmy sie umówić w Katowicach (często tam bywam) jestem z Mikołowa.

pozdrawaom markus
  
 
na razie działa więc, dziękuje za propozycje.

Bardziej przydałby się siłowniki centrlanego przodu i szyby od pasażera.
  
 
Cytat:
2010-06-04 23:13:01, VEndriuV pisze:
na razie działa więc, dziękuje za propozycje. Bardziej przydałby się siłowniki centrlanego przodu i szyby od pasażera.


Skorzystaj z wyszukiwarki chociaż raz i się dowiedz że nie ma sensu się pakować w oryginalne esperowskie siłowniki centralnego.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
znalazłem tylko tyle, że lepiej kupić jakieś zwykłe z allegro prawda ?
  
 
Cytat:
2010-06-05 19:07:09, VEndriuV pisze:
prawda ?



Prawda. Tym bardziej, że wiele z tych pospolitych ma mocowania pasujące idealnie do dziur w złomero.