GDZI SĄ GŁOŚNIKI W TOYCE COROLLCE E 10-TYŁ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chcę zamontować mp3 w swieżo zakupionej Toyce, ale nie wiem gdzie idą kable z deski wychodzą ale gdzie są pociągnięte, nie wiem. PLIZZZZZ HELP, bo nie długo rozbiorę jej wnetrze na części
  
 
zmartwie cię ale z tego co pamiętam nie przewidzieli miejsca na glośniki z tyłu w e10
  
 
Coś słyszałem, że są w plastiku pod tylną półką, ale nie wiem. Dzięki za odpowiedż.
  
 
w HB na pewno nie było, sam sobie pociągnąłem
  
 
W liftbacku mam głośniki w tylną półkę włożone a kable (sądząc po tym jak wyglądają itd) pociągnął własnoręcznie poprzedni właściciel. Tak więc podobnie jak mówią poprzednicy, wydaje mi się że nie ma z tyłu oryginalnego miejsca na głośniki (ale zaznaczam że nigdy dokładnie nie szukalem)
  
 
Ale kable idą z kokpitu, tylko nie wiem gdzie. Z miejsca gdzie jest radio wychodzą dwie kostki ISO. Jedna od zasilania, druga od głośników.a z niej wychodzą kable na głośniki w drzwiach i na tył. W drziach są, ale z tyłu nie ma. Nie chciałbym odrywać dywaników i wykładziny z podłogi.
  
 
A w drzwiach nie patrzyłeś ?
Co to za model nadwozia ? Nie pochwaliłeś się
Pozdro.
  
 
W E10 kombi są z tyłu takie wgłębienia w plastiku, po obu stronach, za oparciem.
Wyglądają tak jakby były pod głośniki, u mnie są puste.
  
 
Mam hatchbacka. Aby wykręcić głośniki w drzwiach, aby zobaczyć czy są jakieś kable za nimi, to musiałbym wyrywać tapicerkę z zatrzasków. Wolałbym najpierw mieć pewność czy warto.
  
 
zatrzaski są dosyć trwałe, zdejmowałem parę razy i żaden się nie połamał

jak ja ciągnąłem kable to progami - te plastikowe nakładki zdejmują sie stosunkowo łatwo, może tam coś wyśledzisz

głośniczki zamocowałem sobie za tylnymi boczkami - były basowe, wiec nawet żadnych dziurek nie robiłem, a dudniło fajnie
  
 
Dzięki za odpowiedzi sprawdzę
Code: