Picnic ... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-11-24 18:05:16, MisiekII pisze:
Super autko! W oczy gryzie nieco obicie foteli ale poza tym pełen luksus



dokładnie. Obicia foteli trochę dziwne ale tak to super. I bardzo ładna bryła nadwozia
  
 
Cytat:
2006-11-24 18:14:39, czeredrecki pisze:
jest to roleta jak wysiągnie się ostatni rząd siedzeń zakłada się roletę i mamy autko 4 osobowe z kuferkiem i roletką



No prosze
Jak cytujesz czyjąś wypowiedź to pisz pod całym tekstem i nie ruszaj napisów - wtedy będzie ładnie

Pzdr
  
 
Cytat:
2006-11-24 18:27:00, MisiekII pisze:
No prosze Jak cytujesz czyjąś wypowiedź to pisz pod całym tekstem i nie ruszaj napisów - wtedy będzie ładnie Pzdr




ok
  
 
Piękne auto !
Kiedyś sobie takie kupię
Czy możesz pokazać fotkę bagażnika przy złożonych fotelach nr 5 i 6 ??
  
 
Cytat:
2006-11-24 20:28:35, Budrysek pisze:
Piękne auto ! Kiedyś sobie takie kupię Czy możesz pokazać fotkę bagażnika przy złożonych fotelach nr 5 i 6 ??



raczej przy wyjętych a le to dopiero jutro .. bo folki są on line
  
 
Bardzo fajne auto
Bardzo funkcjonalny, czasami tak bywa, że trzeba przewieźć wiecej jak 5 osób. Dwa miejsca w ostanim rzędzie może nie są tak wygodne jak w drugim, ale dla dzieciaków siedzieć tam to frajda
Gdzie kupiłeś pokrowiec na kierownicę? Mnie też by się taki przydał
  
 
Cytat:
2006-11-25 15:42:35, piotr0437 pisze:
Gdzie kupiłeś pokrowiec na kierownicę? Mnie też by się taki przydał



paczałem a tesco ale to co tam mają za 29 zł woła o pomstę do nieba szwy co 2 cm a fuj .. zakupiłem na allegro za 32 zł i jestem zadowolony ...
  
 
fajna furka, mniejsza wprawdzie od Previi, ale na pewno 5 osób wygodniej tam jedzie niż w osobówce

fajne szyberki, to się zazdrość chyba nazywa

kierę bym jednak obszył skórą...

aa, no i odwieczna kwestia LPG :

Cytat:
czeredrecki pisze:
6,57 zł było by oszczędności na gazie nie wiele



jako użytkownik bratniego 5S-FE wygląda to u mnie trochę inaczej : 9-15 Pb / 10-17 LPG

uśredniając : 12 Pb / 14 LPG

12 * 3,60 / 14 * 2,20

43,2 / 30,8

12,4zł / 100km

przy średnio 50kkm rocznie daje 6200zł

po odliczeniu serwisów, droższego przeglądu, itp, itd i tak zostaje na zawiechę


także wybór jest dla mnie oczywisty

co nie zmienia faktu że gdyby było mnie stać na Pb, to bym LPG nie zakładał, bo rośnie masa auta

chyba tyle... powiem Ci że przez pierwszy miesiąc Camry też mi nie przekraczała 10/100, daj znać ile Ci będzie palić jak się już oswoisz z nią

no i na koniec gratulacje

pzdr
  
 
Fajna Toycia Idealna na wakacje

Tak mnie zastanawia czemu środkowy rząd to fotele - 2 osoby a nie kanapa jak w osobówce, wtedy siedziały by tam 3 osoby i wtedy samochód na 7
  
 
rzeczywiście... nie zauważyłem że ma 2 siedzenia tylko... może dlatego że to Toyota na piknik, a nie wycieczkę szkolną

przynajmniej te 2 osoby mają dużo miejsca i nie siedzą jak śledzie w puszcze

pzdr
  
 
Cytat:
2006-11-27 17:12:15, looqasch pisze:
Fajna Toycia Idealna na wakacje Tak mnie zastanawia czemu środkowy rząd to fotele - 2 osoby a nie kanapa jak w osobówce, wtedy siedziały by tam 3 osoby i wtedy samochód na 7




są i wersje 7 osobowe wtedy na środku jest kanapa ale ja szukałem i zakupiłem 6 osobową
  
 
dziś picnic poszedł do Perfect Servis
-wymieniono wszystkie paski i kompletny rozrząd (pasek + napinacz + rolka prowadząca)
- zalano nowym olejem + filtry

czas robocizny 5 godzinek .... koszt 550 zł ..
  
 
no, to mu się dostało

moja prędzej do monster garage trafi niż do perfect service

a tak serio, to zawiecha się odzywa... i chyba przed zimą trzeba będzie tam zajrzeć...

jeszcze kilka rzeczy przy niej zrobisz i będzie lepsza niż nowa...

pzdr
  
 
Cytat:
2006-11-30 21:25:19, marcinm pisze:
no, to mu się dostało moja prędzej do monster garage trafi niż do perfect service a tak serio, to zawiecha się odzywa... i chyba przed zimą trzeba będzie tam zajrzeć... jeszcze kilka rzeczy przy niej zrobisz i będzie lepsza niż nowa... pzdr



tylko że mało zostało po usilnych przyglądaniach się jedynie ograniczniki drzwi są do naprawy
prowadnice szyb przesmarowane płyny paski po zmieniane uszczelki wysilikonowane ... matko prz tej toyocie zostane bezrobotny to nie to co Fiat