Amortyzatory do wymiany/???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam ! Jestem młodym klubowiczem, ale od razu wychodze z dręczącym mnie pytaniem ;/. Mianowicie pytaniem dotyczacym mojej corsy94 . Problem polega na tym iż gdy jeżdzę sam (ewentualnie do trzech osób) nie słysze żadnych niepokojących objawów, problem pojawia sie wtedy gdy jade w 5 osób ( równie dobrze mnoga to być cztery osoby)- tak czy siak chodzi mi o to że przy większym obciążeniu, słychać wtedy niepokojące stuki z tyłu i to dosyć intensywne.Wydaje mi się, że są to już amortyzatory które mogły być dawno nie wymieniane(auto kupiłem 2 miesiące temu). Czy jest możliwość by stukała to rura wydechowa o podwozie czy raczej nie ma takiej opcji? jeśli uważacie że to amortyzatory to jaką firmę moglibyście mi polecić ? POZDRAWIAM wojtas8202
  
 
Witaj, moze byc to rura stukajaca o belke ja tak mialem kilka miechow temu wsiadly dwie osoby to tylu i auto zdeczka sie "opuscilo" i rura stukala o belke wystarczy jak podjedziesz na jakis kanal i zobaczysz co i jak jezeli rura jest ok to wiadomo amorki... powiedz mi czy np na nierownosciach tez stuka? jak jedziesz sam?
p.s witamy serdecznie w klubie
  
 
Witam. dziękuje za szybką odpowiedz. Jeśli chodzi o te stuki to muszę przyznać, że pojawiają się na nierównościach, ale gdy jade sam to raczej nie, przy dwóch osobach z tyłu tak. Sprawdzałem już w kanale i musze przyznać, że wydech ma ruchy na boki i to dosyć duże. Zajrze tam jeszcze raz i przyłoże do tego większą uwagę, możliwe, że zawieszenie tłumika ma wadę. POZDRO
  
 
to pewnie wali o belke tez tak mialem wymienilem tlumik i ok bo i tak byl do wymiany...