Spot 3miasto 1 czerwca - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No pięknie chłopaki
U nas tez był mały spocik. Ale LADA lewara robi wrażenie Strasznie mi się podobała na zlocie.Czekamy na fotki Leszek no i mam nadzieję,ze z LAdą sheriffnta nic poważnego
My wstępnie umówilismy się z Andrzejem na spotkanie w Mirowie
  
 
Połączyłem tematy
Super że wszystkim spoty się udały
Aby tak dalej


  
 
Ehhhh, sorry, ale jak odpalilem forum to nie moglem znalezc tego tematu, bo przeczowalem, ze zostal odwieszony. No i dlatego zapodalem nowy temat - no ale dzieki za polaczenie tych tematow.

A spot sie bardzo udal. Zdjec na tle daru i morza nie mozna bylo zrobic, bo byl niezly sajgon na skwerze - korki i takie tam. Szczescie, ze moglismy kolo siebie zaparkowac. Cos czuje, ze teraz tak bedzie co tydzien jak bedzie ladna pogod , a do tego dojda jeszcze wczarowicze i turysci.

Zdjecia jakie sa kazdy widzi
  
 
to następny spocik 5 rano
  
 
Witam
Kochani, spokojnie,... z Ładą wszystko w najlepszym porządeczku, nic się stało..., zawiodły troche cztery kólka, spod znaków czterech kółek, czyli AUDIcja
wracalismy z Warszawy.., moje autko tym razem zostrało w Gdańsku, znajomi z regat, ja od mojej pani.. i kolega dał swojej znajomej prowadzic.., a ta po prostu przegrzała motor, możliwe że jest lekko zatarty..., prawie go dobiła w korku na przeprawie w kiezmarku...,
i tu taka dygresja: wielki ukłon w kierunku naszych autek, mamy normalne wskaźniki temperatury, obrotomierze, itd.. a nie kontrolke która się zapala kiedy jest już za późno...
wracając do tematu przez te problemy nie zdążyłem na klubowe spotkanie
chciałem przeprosic kolegów.., żałuję ze nie dotarłem, ale mam nadzieje ża następnym razem się uda...
PS właśnie oglądam zdjęcia, i obiecuję poprawę, nie wsiadać wiecej do Audi
  
 
Witam...
acha i zapomniałem dodac,. na jutro jako pokute, zadałem sobie umycie autka
  
 
Amen!
Ale pokutę zadałęś sobie przyjemna))
PAweł
  
 
Witam.
a jak?
a tak całkiem serio to czeka mnie niezła zabawa...
parkowałem ostsbio pod drzewkami. lakier aż sie klei od tego co spadaz drzew, akurat pusczają soki... ale sie naszoruję...