[marimar] zima i problemy z centralnym - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czyżby fiesta kryła coś tajemniczego ?
  
 
jak dość trudna to żadnego nie lubisz . Po kilku latach ... miłośc nie trwa wiecznie
  
 
Cytat:
2009-10-08 15:01:38, coastbasse pisze:
Czyżby fiesta kryła coś tajemniczego ?



powiem tak-w pewnym sensie masz racje
  
 
ja tam bym wolał fieste, Twoja patrząc na kolor to fiesta mk3 magic lub chianti (bardziej to drugie) i po 93 roku patrzac na lusterka, seryjnie wersje te wychodzily w silniku 1,3 i na sprężynach EibachRS ;> czy sie myle ? co tam w niej skrywasz ?
  
 
Cytat:
2009-10-08 19:29:36, marimar pisze:
powiem tak-w pewnym sensie masz racje

fiesta ma rozsuwany dach
  
 
rozwiązanie- wszyscy co pisali o fieście mieli rację

poniżej padło pytanie co ta fiesta kryje w sobie- a więc.....kryje zawsze paliwo w baku

fiestą jeździ żonka i zawsze jest tam paliwko ,a w esim to jest czasem licho, i dlatego wolę fieste
  
 
ostatnio esi dostał nowy błyszczący dodatek
jak się wam podoba?






no i dostał jeszcze takie cuś




[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2009-11-22 18:37:29 ]
  
 
Klameczki pierwsza klasa Też takich szukam.

Kolego po co Ci sterowanie tylnych szybek w 3d?
  
 
Cytat:
2009-11-22 19:18:21, -Rocky- pisze:
Klameczki pierwsza klasa Też takich szukam. Kolego po co Ci sterowanie tylnych szybek w 3d?



co do klameczek to mam na sprzedaż 2 szt. zajrzyj do ogłoszeń

a co do sterowania tylnych szybek to sam nie wiem,jakoś pusto było w plastiku jak były tylko 2 przyciski,
  
 
Cytat:
2009-11-22 19:24:28, marimar pisze:
a co do sterowania tylnych szybek to sam nie wiem,jakoś pusto było w plastiku jak były tylko 2 przyciski,



W takim razie, koniecznie podłącz chociaż podświetlenie przycisków
  
 


[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2010-01-17 20:59:37 ]
  
 
podczas ostatnich zimnych dni zaczął w esim świrowć zamek centralny,w lewych drzwiach poszła wkładka i tylko mogę drzwi zamykać,ale problem jest w prawych drzwiach bo jak chcę te drzwi otworzyć to central otwiera i zaraz zamyka z powrotem,co może nie banglać w tym zamku że tak robi i dodatkowo przestał działać alarm fabryczny uruchamiany kluczykiem

mile widziane jakieś sugestie co się popsuło