[marimar] zima i problemy z centralnym - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-05-27 09:30:37, JarcioFordzik pisze:
ciekawe skad taki pomysl....i kto w bydgoszczy tak zrobil juz wczesniej?



spoko pomysł się sam nawinął,napewno nie zgapiam od ciebie
  
 
mi się bardziej maska od MK5 podoba, i lepiej gra z lampami RS. Ładny gril i będzie oki. Ale uchwyt do otwierania maski musisz zmienić.
  
 
kolejny dowód na to że MKV to najpiękniejsze nadwozie esssa
  
 
ja tam powiem ze moze i faktycznie jest mkV od przodu najladniejszy i nabardziej sportowo wyglada dlatego zrobiloem sobie z przodu mkVI na mkV ale optymalna wersja to: przod mkV i tyl mkVI/VII
  
 
Cytat:
2008-05-27 11:21:51, JarcioFordzik pisze:
ja tam powiem ze moze i faktycznie jest mkV od przodu najladniejszy i nabardziej sportowo wyglada dlatego zrobiloem sobie z przodu mkVI na mkV ale optymalna wersja to: przod mkV i tyl mkVI/VII


każda sroka swój ogon chwali...
Ile ludzi, tyle zdań...więc każdy ma swój gust.
  
 
No Mariusz ja z niepokojem czekam na efekt.
Twój essio napewno bedzie lepiej wyglądał z maską MkV. Hmm bedzie trochę podobny do mojego essa ale nie bedzie tak ładny, Tak między nami to walnij swoją furę w "Akwamarynę" i bedzie git.
  
 
właśnie przed chwilą zakupiłem maske MK5 za 60 pln-ów,gril też będzie ,jak tylko odbiore to zaczynam mody

miała być z garbami ale narazie zadowole się tą

dzięki surec za przypomnienie o zamku
  
 
Cytat:
2008-05-27 10:31:34, surec pisze:
mi się bardziej maska od MK5 podoba, i lepiej gra z lampami RS. Ładny gril i będzie oki. Ale uchwyt do otwierania maski musisz zmienić.



masz racje że lepiej zgrywa się lampamiRS, mi też się bardziej podoba maska mk5,i właśnie taką będe miał na wozie
swoją drogą to bym chciał kiedyś zrobić tak:
przód-mk5
tył -mk6
środek-mk7
co sądzicie o takim rozwiązaniu,mam taką wizje i myśle że będzie to nawet ładnie wyglądać


daras bryka ładna,tylko jest jedna kwestia-czy to twoja
  
 
gril będzie taki ,orginał forda,przed malowaniem znaczek oczywiście zniknie
teraz tylko czekam na maske




a ostatnio esi dostał nowy nabytek,jeszcze nie podłączona z braku czsu


[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-05-28 12:53:27 ]

[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-05-28 12:55:07 ]
  
 
Oj Mariusz mi sie chyba bardziej podoba stary wyglad Twojego Essa. Jakis taki agresywny a tym grilem to juz nie to samo . Ale poczekam na koncowy efekt i wtedy moze zmienie zdanie.
  
 
to coz,musze cos zmodyfikowac w moimm essie znowu zeby nie jezdzily dwa takie same w bydgoszczy
  
 
Cytat:
2008-05-28 12:56:04, RavenMOH pisze:
Oj Mariusz mi sie chyba bardziej podoba stary wyglad Twojego Essa. Jakis taki agresywny a tym grilem to juz nie to samo . Ale poczekam na koncowy efekt i wtedy moze zmienie zdanie.



stara maska mk6 zostaje u mnie jak mi się nie spodoba albo znudzi to zmienie maski spowrotem

ale dzięki za sugestie
  
 
Cytat:
2008-05-28 13:07:39, JarcioFordzik pisze:
to coz,musze cos zmodyfikowac w moimm essie znowu zeby nie jezdzily dwa takie same w bydgoszczy



aż takie same to nie bedą,inny lakier i ty masz bad-lok
  
 
fajnie by bylo dostac maske z garbami co nie? szkoda ze malo ich i kosztuja spora...ja tez maske od mk6 zostawilem...zawsze mozna pozmieniac np wiosna mk6 a lato mk5
  
 
Marian co z Twoją maską, już qufa sie nie moge doczekać jak ryjek Twojego essia zmieni się w coś pięknego, dobra bede szczery... tera też jest ładny ale mk5 bedzie pikny...
Pozdro
  
 
Cytat:
2008-05-31 20:46:20, ArekCLX pisze:
Marian co z Twoją maską, już qufa sie nie moge doczekać jak ryjek Twojego essia zmieni się w coś pięknego, dobra bede szczery... tera też jest ładny ale mk5 bedzie pikny... Pozdro



spoko,chwila cierpliwości i będzie na wozie,i tak przyjemność wymiany maski cię nie ominie(czytaj-pomoc)




a w sobote zakupiłem następny gadżet do mojego essa,a jest to stożek
szukałem na forum,ale nie znalazłem konkretnych odpowiedzi na moje pytania
mam w planach wywalić orginalny filtr wraz z obudową i zrobić własną zabudowe
prosze o porady i sugestie co do montażu owego stożka
a oto on






[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-06-01 22:32:54 ]
  
 
wykorzystał bym dolną obudowę filtra, gdyz masz już do niej doprowadzenie zimnego powietrza.l Kombinować potem coś z innymi doprowadzeniami była by kicha. Stożek możesz umieścic poprzecznie w tej obudowie i górę pozostawić otwartą. Potem to ładnie jakoś obrobić i było by git.
  
 
mariusz pogadaj z karolem,2 dni temu zakladali stozek w escorcie
  
 
Cytat:
2008-06-02 09:17:00, siekier82 pisze:
wykorzystał bym dolną obudowę filtra, gdyz masz już do niej doprowadzenie zimnego powietrza.l Kombinować potem coś z innymi doprowadzeniami była by kicha. Stożek możesz umieścic poprzecznie w tej obudowie i górę pozostawić otwartą. Potem to ładnie jakoś obrobić i było by git.



no własnie tak myślałem by wykożystać dół orginalny a góre jakoś zabudować
nigdy nie robiłem takich przeróbek dlatego prosze o rady,żebym czegoś nie zepsuł niechcąco
  
 
Mariusz Czekam na telefon od Ciebie, jestem gotów do zabiegu przeszczepu maski!!!