DOBRZY FACHOWCY

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH KLUBOWICZOW!!!
Chciłbym podjąć temat : kto zna dobrych , zaufanych i tanich mechaników z terenu WARSZAWY i okolic którzy potrawią zrobić z naszych autek prawdziwe cuda.
Chodzi mi o ludzi którzy potrafią ustawić zapomocą oryginalnego osprzętu pracę silnika ,spalanie oraz osiągi.
Nie chodzi mi o firmy tuningowe.
  
 
Od momentu odebrania corsy z salonu serwisowana jest u Kwietniaka serwis autoryzowany w Ozarowie Maz. teraz troche mam znimi problemow bo nie moga znalezc usterki...
a takto to jestem zadowolony wsumie pierwsza taka sprawa odkad robie auto unich.
  
 
WITAM!
Problemy pojawiwją się po przeprowadzeniu napraw przez firmy autoryzowane przez opla .Po przeczytaniu treści forum o usterkach w naszych autkach mamy te same doświadczenia :"sonda lambda,
ARG,nierówna praca silnika reset komputera" .Te usterki miałem usunięte przez FACHOCA W PRZECIAGU 30 MINUT praca jego polegała na ustawieniu wszelkich urządzeń za pomoca oplowskiego "komputera serwisowego".Niestety po przeprowadzeniu drobnych napraw w ESO po przejechaniu 25km!! corsa "osłabła" a po sprawdzeniu spalania -pali 9,5 na 100km a paliła 6,5. "fachowcy" z ESO stwierdzili że wszystko jest zgodnie z normą ustawień fabrycznych.Mój FACHOWIEC pracował kilka lat wserwisach samochodowych przy komputerach no ale wyjechał za granicę i po POLSKIM FACHOWCU!!!!!

APELUJĘ SZUKAJMY POLSKICH DOBRYCH FACHOWCÓW!!!!!!!!!!