CALIBRA - teledysk :-( - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
......... a pamiętacie filmik: dachowanie POLONEZA, albo palenie gumy w BMW a potem się całe BMW zajarało nie czepiajcie się auta a kierowcy !!
  
 
Pamiętam jeszcze za małolata spotkanie rodzinne u babci na wsi...wujek (32lata wtedy) przyjechał Cali ciemno niebieską. Jak zobaczyłem to oniemiałem z wrażenia. Nizutko się siedziało, w środku jak z bajki...w porównaniu do Poldka z 95r. poprostu czuło się klimat sportowego samochodu. Od tamtego momentu zawsze namawiałem ojca by kupił Calibre.
Ale niestety samochód ma swojej lata i został oszpecony przez fanów wiejskiego tuningu spoilerami z kosmosu i tym podobnym rzeczami, co niestety popsuło jego wizerunek Może to jest tylko stereotyp... Teraz tak nie błyszczy pośród innych aut jak kiedyś

STOP WIEJSKIEMU TUNINGOWI
  
 
Cytat:
2006-12-13 11:56:41, karina pisze:
Oho, widzę że Zielu się zdenerwował i próbował być niemiły. Zignoruję. Jakoś wolę mieszkać w małym miasteczku aniżeli w brudnym mieście, zresztą od kiedy ocenia sie człowieka po miejscu zamieszkania hehe A tak apropo to uważam, ze mój opel też jest wieśniaczy Widać, każdy człowiek ma różne poglądy


Koleżanko Zielu nigdy sie nie denerwuje ani nie obraża jedynie jak chce kogoś wystraszyć to mówie jaki to ze mnie pijak
To z miejscowościami to było tylko porównanie co do pamięci o róznych rzeczach. Sam wyprowadziłbym sie gdzieś nie daleko Łodzi gdzie mógłbym ciąć blachy i krzesać iskry nie przeszkadzająć sąsiadom i tym podobne . Jeśli mój tekst był wieśniaczy lub mnie zle zrozumiałaś to wybacz
A co do Cali to czuje wielki szacuneczek i jak już będzie klasyką to sprawie sobie w oryginale
Pozdrawiam
  
 
No i malineczka Napisałam: "co kto lubi..."