FSO Polonez Atu 1.4 16V - rocznik 1996

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czas na Poldka rodem z domu wariatów...
Cala przygoda zaczeła sie w 1996 roku w salonie na Targowej...
poldek od nowosci jest u mnie i nawet udalo sie w nim prawie nic nie popsuć...poltora roku temu był maly remoncik i pooldek przestal byc zwyklym poldkiem... Teraz jest SuperPoldolot
Otrzymal nowy lakier (biala perła) i nowki fotele ten kto byl w Dobczycach i usiadl wie o czym mowa no z takich wynalazkow mam elektryczna antenke niezla zabawa jak sie czlowiekowi nudzi....no z takich widocznych zmian to jeszcze brak listew na bokach i.... klamek... jest to jeden z tych samochodow do ktorych sie podchodzi i sie mysli czy tu czegos nie brakuje

Moi mili Parafianie, prosiliscie i jest wam dane oto pare zdjęc Poldolota w wersji "Świr"











[ wiadomość edytowana przez: Konrad-Wariat dnia 2006-08-20 15:20:12 ]



HELP!! Dnia 11.09.2006 doszło do zatrzymania akcji pracy silnika...
Potrzebuje pilnie paru czesci do silnika, lub caly silnik.. heh...
jesli ktos ma kółko paska rozrządu to niech sie odezwie...

No i chyba sie udało... Poldolot ożył.......

[ wiadomość edytowana przez: Konrad-Wariat dnia 2006-09-24 10:10:16 ]


******************************************************

Te zdjęcia nie wymagają komentarza.... Tak jeżdzi WARSZAWSKA POLICJA!!!!!!!!!!!!!! Dnia 17.10.2006 o godzinie 20:01 na skrzyzowaniu Chałbińskiego Aleje Jerozolimskie Radiowóz chciał przejechać na czerwonym świetle i niestety wjechał we mnie. Nie jechal na sygnale, poprostu słupek ktory go prowadzil kończył służbe i sie spieszyl by zdac Samochod...





Więcej wpisów nie bedzie

[ wiadomość edytowana przez: Konrad-Wariat dnia 2006-10-19 22:43:34 ]

[ wiadomość edytowana przez: PAGAN dnia 2006-10-20 12:11:26 ]

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

[ wiadomość edytowana przez: Konrad-Wariat dnia 2006-10-22 16:41:47 ]
  
 
Nie wiem o co chodzi ale juz zaczyna mi sie podobac Atu i na dodatek 1.4
  
 
widziałem, zobaczyłem, wygląda fajnie, a zwłaszcza kolor
  
 
jak na wariata przystało auto bez klamek
generalnie nie jest taki zły
  
 
szkoda ze fotki nie moge powiekszyc, a na miniaturce za duzo nie widac ale kolor bialy moze byc niezly
  
 
Klamki jak klamki, a właściwie ich brak, ale dół drzwi jak dla mnie rewelacja . Kolor też rewelacyjny. Zawsze mi się podobały białe polonezy.
  
 
calkiem fajnie wygladaja te drzwi klamki bym zmienil na inne, bo drzwi bez klamek mi nie pasują. kolorek jest fajny
zycze Ci wiekszych felg bo az sie prosi o jakies (minimum) 15
  
 
Powiem tak - jest niezle... a nawet ladnie. Troche bym poprawil ale ja juz tak mam
  
 
Cytat:
2006-08-17 22:36:31, Konrad-Wariat pisze:
****************************************************** Te zdjęcia nie wymagają komentarza.... Tak jeżdzi WARSZAWSKA POLICJA!!!!!!!!!!!!!! Dnia 17.10.2006 o godzinie 20:01 na skrzyzowaniu Chałbińskiego Aleje Jerozolimskie Radiowóz chciał przejechać na czerwonym świetle i niestety wjechał we mnie. Nie jechal na sygnale, poprostu słupek ktory go prowadzil kończył służbe i sie spieszyl by zdac Samochod...

Więcej wpisów nie bedzie [ wiadomość edytowana przez: Konrad-Wariat dnia 2006-10-19 22:43:34 ]



Przykra sprawa Konradzie.
Tak jak mówiłem przez telefon, dobrze że nic się Tobie nie stało i nie jechałeś z pasażerką, pasażerem.

Trzymaj się

  
 
Ja pierdole, szkoda go, fajny był... CHWDP! a może przerzuć jego resztki w drugą bude? GDyby moja carówka tak dostała (odpukać ) to bym tak zrobił...
  
 
ale pierdolnal!! nastepny walony z Nasze Pojazdy:/
  
 
No to ładny chuj panno Basiu!

Sory, ale zedytuje tytuł.
  
 
Ouch!! Pryzkro mi bardzo.