Stuki w carinie95" i zacinający się gaz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wietam, prosze o pomoc, mianowicie stuka mi w zawieszeniu w carince, wszystko sprawdzone na szarpakach i tez kolysanie recznie, wymieniłem gumkę na drążku stailizacyjnym (pierdoła) ale nic, mam jeszcze to wymiany gumki - sworznie z tyłu na drążkach, co może być jeszcze oprócz tego, czy np stuki mogą pchodzic od przekłądni kierowniczej czy od przegubów, są one słyszalne na małych nierównościach najbardziej.
Drugi pytanie to ze zacina mi się gaz wskakiuje na czerwone pole po czym spada, linka jest ok czy moze top byćnp. wyrobiona przepustnica czy raczej nie, po naciśnięciu szybkim pedału gazy powraca do siebie - wygląda mi na linke ale spraedzełem jest oki.
Pomocy
Jak może ktoś pomóc to podaje moje gg 2404887
  
 
jeśli chodzi o stuki to mam takie same objawy i do wymiany mam drążek kierowniczy
jesli chodzi o zacinający się gaz to myślę, że to może być brudna przepustnica ale najlepiej to rozebrać i sprawdzić

pzdr
  
 
U mnie na szarpakach stwierdzili że zawieszenie cacy a stuka na małych nierównościach rownież, tyle że ja wiem że to z tyłu... Sprawdziłem i mam do wymiany gumki stabilizatora - mały luz. Ale w toyocie po 50 zeta wiec jeszcze poczekam Chyba ze zobacze jakieś zamienniki to kupie i wymienie. Odnośnie gazu to miałem to samo, linka też wyglądała dobrze.... A to była jednak ona, wystarczylo odkrecic ja od strony silnika, podniesc do góry i spryskac wd-40 - tak żeby wciekło rownież do pancerza. Od 2 miesiecy spokoj z tym jak narazie. Mozesz miec rowniesz brudna przepustnice ale zacznij od tej linki lepiej
  
 
Drugi pytanie to ze zacina mi się gaz wskakiuje na czerwone pole po czym spada, linka jest ok czy moze top byćnp. wyrobiona przepustnica czy raczej nie, po naciśnięciu szybkim pedału gazy powraca do siebie - wygląda mi na linke ale spraedzełem jest oki. Pomocy Jak może ktoś pomóc to podaje moje gg 2404887
[/quote]
Zobacz czy ci dywanik nie podchodzi pod pedal gazu.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer