Pioneer DEH-2900mp mozna mostkowac tył ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
mam pytanie czy w radiu pioneer deh-2900mp mozna zmoskowac tylne wyjscie na glosniki tak zeby podpiąć pod to jakis maly subwoofer. przestawia sie cos tam w opcjach i subwoofer/tube podpina sie pod tylne prawe wyjście głośnikowe z radia
da się to zrobić napewno w niektórych wyższych modelach np heh-p80mp ; 7700mp ; 7600mp

radio to wygląda tak
  
 
Końcówka radia --> subwoofer... nie mam więcej pytań
  
 
tak właśnie koncówka radia
- mały subwoofer
wiem ze sie tak da i wiem z doświadczenia ze to nawet gra
a gra lepiej niz jakies przecietne elipsy włożone w pułke
w pszyszlosci bedzie jeszcze wzmacniacz ale narazie mialo by to grac tylko pod radiem
  
 
To ten "subwoofer" miałby jaką miec średnicę, że się tak zapytam 16cm??
  
 
20-25 i jak napisalem zagra lepiej niz jakies tam elipsy..
  
 
To oczywiste że zagra lepiej, ale wyłącznie pod wzmacniaczem zewnętrznym, a nie pod końcówkami mocy z radia. Ja kiedyś słyszałem jak gra 30cm pod końcówką... nie gra I nie pisz jakieś tam elipsy, bo dobre elipsy zagrają pewnie lepiej niż 25cm pod końcówką radia
  
 
o ile dobrze pamietam to ten pioneer ma w rms 27W na kanał mozna sie domyslac ze przy mostku bedzie to jakies 50W i jakos to narazie bedzie grało. Jak już pisałem w przyszłości do subwoofera dokupie wzmacniacz
elipsy z góry przekreślam dobre elipsy kosztowały by tyle co możliwy wzmacniacz + subwoofer

mam u siebie pioneera p80 4x60W max i subwoofer hertza hs250 ma w rms250W i jak wiadomo hertz potrzebuje naprawde sporo mocy ale jak sie bede nudził to z ciekawości sprawdze jak to bedzie grało pod ramiem

przeczytaj mojego pierwszego posta - nie pytam czy dobrze zagra czy nie zagra tylko czy radyjko ma taka opcje

pozdrawiam
paweł
  
 
Jeżeli masz do niego instrukcję obsługi to napewno tam jest napisane czy się da. Ja jestem za tym że się nie da Najwyżej końcówki mocy zrobią pssss

Hmm całe 50RMS w mostku "Prawie jak bass"

A skoro masz tego hertza, to po co było nabywac taki sub jeżeli nie miałeś do niego porządnego wzmocnienia
  
 
nie nie to nie tak
tego pioneera chce kumpel kupic i nie ma instrukcji bo nie ma jeszcze radia
i tak sobie pomyslalem ze moze ktos na forum ma takie radyjko i zechce pomóc
  
 
Żadne radio nie ma możliwości mostkowania kanałów a to co się przestawia w menu to wyjscie sygnału na końcówkę mocy pełne pasmo i dla suba.