Obroty wreszcie ok

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pisałem wcześniej na temat falowania obrotów i jeszcze innych zjawisk przy tym. Okazało się że to wina krokowca niby od razu można było na niego stawiać ale był czyszczony w różne sposoby czyli WD, ROPA DęZYNA itd. Postawiłem samochód do mechanika przychodzę jest ok czyścił go jakimś specyfikiem specjalnym do silników krokowych coś na W- ta firma specjalizuje się w tego typach preparatów .
  
 
Jak dasz radę to dowiedz się co to za specyfik na to W też bym sobie go kupił bo krokowca to samemu można wyczyścić bez problemu
  
 
Jeżeli mogę to zaproponuję mój pewny środek... Jest to Gunk Carb Medic - spray. Myjesz silnik krokowy i przepustnicę. Oczywiście na zapalonym silniku i na benzynie( o ile nie ma przepływki). Jeżeli jest przepływka to czasami niestety trzeba czyszczone elementy zdemontować. Działa naprawdę dobrze. pozdrawiam...
  
 
spróbuje namierzyć
  
 
Cytat:
2006-12-14 15:35:27, holland2 pisze:
Jeżeli mogę to zaproponuję mój pewny środek... Jest to Gunk Carb Medic - spray. Myjesz silnik krokowy i przepustnicę. Oczywiście na zapalonym silniku i na benzynie( o ile nie ma przepływki). Jeżeli jest przepływka to czasami niestety trzeba czyszczone elementy zdemontować. Działa naprawdę dobrze. pozdrawiam...


jak wymyć na zapalonym silniku przepływkę i krokowiec?
Przecież trzeba go wymyć od środka, a nie po wierzchu...
I co to daje, że będzie silnik zapalony?