Co lepsze - Hustler na dach czy Lemm AT 1200 na bagażnik?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie. Jeżdżę Fiatem Uno i Lemm miałby stac na uchwycie na klapie bagaznika z lewej strony. Hustler stoi na środku dachu. Jakie jest Wasze zdanie?

73 - Przem
  
 
Ja osobiscie jestem zwolennikiem stalego montazu lub ew. magnes. Zadnych uchwytow niepolecam. Hustler ma kiepska jakosc wykonania i ta antenke odradzam. Juz lepiej Wilson Little Wil.
  
 
Cytat:
2006-12-09 11:30:31, pawel0240 pisze:
. Hustler ma kiepska jakosc wykonania i ta antenke odradzam. Juz lepiej Wilson Little Wil.


Tu bym się z Tobą nie zgodził. Korzystam z Hustlera juz kilk miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolny. Słyszę stacje z kilkunastu kilometrów i mam potwierdzenie, że mnie słyszeli z 10 km w otwartym terenie, w Łodzi 6 km.
Zastanawiam sie nad montażem anteny na uchwycie na klapie bagaznika w Uno. Brat ma na Fabii własnie tak zamontowana antenkę i jest zadowolony. Chciałbym poznac opinie innych uzytkowników forum.

73 - Przem
  
 
Nastepnym razem jak cos napiszesz to przeczytaj uwaznie. Napisalem, ze Hustler jest kiepsko wykonany (wystarczy obejzec cewke), a nie to, ze ma kiepskie osiagi.