Wyjazd do Anglii

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.czy wyjeżdzając do Anglii trzeba mieć jakieś pozwolenia na korzystanie z CB?? czy przekraczając granicę nie bedzie zadnych problemów?? czy mozna jezdzic po całej anglii beż strachu o CB i ostatnie pytanie czy na promie nie bedzie problemu.z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
  
 
Nie kolego nie ma zadnych problemow. Spokojnie siadasz i jedziesz, nikt do CB nie powinien powiedziec ani slowa
  
 
wielkie dzieki.jszcze jedno pytanko.w anglii tak jak wszędzie za granica obowiązuje kanał 28 AM ?? Pozdrawiam
  
 
wielkie dzieki.jszcze jedno pytanko.w anglii tak jak wszędzie za granica obowiązuje kanał 28 AM ?? Pozdrawiam
  
 
28 AM jako żywo
Co do drugiej części >>>> Jest tutaj jakaś oplata za używanie (kiedyś znalazłem na necie formularz) ,kosztowało to bodajże z 15 funtów,ale nie płaciłem, używam,jeżdżę i nic się nie dzieje.
  
 
no nie do końca mojemu koledze skonfiskowali radio w Belgii zatrzymali go odebrali prawo jazdy i dopiero po kilku godzinach mu oddali prawo jazdy bo stwierdzili że CB jest nielegalne w belgii

dokładniej akcja miała miesce zaraz po tym jak dwóch polaków narodowości Romskiej zabiło za ten odtwarzacz MP3 na dworcu

RaDIA i anteny nigdy nie odzyskał