Deklaracja zgodności Uniden 510 i 520

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Pytanie mam następujące:
Czy ktoś wie coś (ale na pewno) na temat "cofnięcia" deklaracji zgodności na Unideny 510 i 520?
  
 
TEMAT WAŁKOWANY MILIONY RAZY !!!!!!!!!


napisze raz jeszcze
Polskie prawo nie działa wstecz nie mozna cofnac deklaracji na cos co wczesniej juz ja otrzymało !!!!
jest zakaz handlu tymi radiami bo ponoc nie spełniaja norm PN
i nowe radia takowej deklaracji nie posiadaja co nie znaczy ze nie mozna ich uzywac !!!

Nie mozna nimi handlowac jako nowymi ale UZYWAC MOZNA
deklaracje drukujesz z neta i sprawa zamknieta
  
 
na liście wyrobów zakazanych znalazło sie już TTI 770 i jest jak pisze arek:

Cytat:
Nie można nimi handlowac jako nowymi ale UZYWAC MOZNA

  
 
Witam.
Jestem troszke zaniepokojony ponieważ bylem wczoraj w swoim sklepie ze sprzetem i byly dostepne zarówno U510 jak i U520.
Na moje pytanie czy sprzedawca wie coś na temat problemów natury formalnej tych radyjek gość odpowiedzial ze to jak z antyradarami : sprzedawac moza a ja nie moge używać .
myslalem ze mnie trafi
Moje drugie pytanie to jeśli ktoś moze to niech poda jakiś link do stronki gdzie będę mogl sobie wydrukować tą deklarację zgodności do Unidena 520xl.
z góry dzieki za pomoc
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-01-05 09:15:31, SILAN pisze:
Witam. Jestem troszke zaniepokojony ponieważ bylem wczoraj w swoim sklepie ze sprzetem i byly dostepne zarówno U510 jak i U520. Na moje pytanie czy sprzedawca wie coś na temat problemów natury formalnej tych radyjek gość odpowiedzial ze to jak z antyradarami : sprzedawac moza a ja nie moge używać . myslalem ze mnie trafi Moje drugie pytanie to jeśli ktoś moze to niech poda jakiś link do stronki gdzie będę mogl sobie wydrukować tą deklarację zgodności do Unidena 520xl. z góry dzieki za pomoc pozdrawiam



powieś sprzedawce za
jest dokładnie odwrotnie nie wolno sprzedawac uzywac mozna bez problemu
  
 
Czy ktoś mógłby wskazać paragraf, który jasno określa, że nie można sprzedawać a można używać? Bo że jest na liście, że jest na stronie UKE opisane co i jak, bla, bla, to wiem, ale nigdzie nie dopatrzyłem się aby było jasno i wyraźnie gdziekolwiek napisane, że można używać.
Proszę tylko cytat przepisu, żadne interpretacje własne mnie nie interesują
  
 
Cytat:
nigdzie nie dopatrzyłem się aby było jasno i wyraźnie gdziekolwiek napisane, że można używać.

wg. prawa co nie jest zabronione wprost, jest dozwolone.