Polonez Caro 1,6 GLE - rocznik 1993

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich, jako że to mój pierwszy post.

Kilka dni temu stałem się posiadaczem takiej oto bestii, i chciałem się że tak powiem pochwalić. ”Caryca” zakupiona została od pierwszego właściciela z przebiegiem lekko ponad 115kkm. Jak na ponad 13 latek to chyba niewiele. Właściciel twierdził, że jeżdżony był niewiele głównie 2 razy do roku do rodziny w kieleckie i przez cały okres garażowany (poza ostatnim rokiem gdzie z garażu go eksmitowano na rzecz lanosa). Przez ostatni rok autkiem jeździła jego córka na studia, aż w końcu trafił on w moje łapki.
Autko jest w miarę zadbane zarówno z wierzchu jak i wewnątrz. Jak na razie nie zaobserwowałem żadnych ognisk ”rudej”, ale po zimie (a może jeszcze przed?) trzeba się będzie zająć przednim nadkolem. Jakiś czas temu trącił go ktoś na parkingu i właściciel wymienił nadkole na nowe. Niby wszystko ładnie, pięknie, ale nie. Lakiernika powinno się powiesić za tą fuszerkę. Jedna warstwa lakieru położona na gołą blachę. Już jest masa odprysków. Ale to nic, brat pracuje w lakierach.
Teraz może coś o samej Carycy.
Jest to Polonez Caro 1,6 GLE rocznik 1993. Kolorek to L-46 burgund. Od 3 latek jeździ na gazie i jak na razie sprawuje się podobno bez zarzutu – zobaczymy.
Poniżej parę fotek (jakość nie najlepsza bo robione aparatem z komórki i pogoda nieciekawa).
Trochę brudny, ale tak nim przyjechałem, słoneczko wyjdzie to się umyje ładnie i zamieści lepsze zdjęcia.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

[ wiadomość edytowana przez: PAGAN dnia 2006-12-18 14:44:36 ]
[ powód edycji: Interpunkcja. Co to za znak "^^"? ]

ps. Kolego PAGAN - znak ten "^^" to taka emotikonka =] pisana z przyzwyczajenia przedstawia oczy w grymasie takim - wyobraźni trochę ^^

[ wiadomość edytowana przez: Rukasu dnia 2006-12-18 15:05:29 ]

[ wiadomość edytowana przez: Rukasu dnia 2006-12-18 19:28:12 ]
  
 
Bardzo ładne Caro. Też kiedyś miałem takiego, szkoda że został sprzedany
  
 
Ładne Caro, szkoda, ze jeszcze wąskie...


Cytat:
2006-12-18 14:42:07, Rukasu pisze:
Autko jest w miarę zadbane zarówno z wierzchu jak i na zewnątrz.


A wewnatrz i wśrodku?



[ wiadomość edytowana przez: Janisz1990 dnia 2006-12-18 17:02:00 ]
  
 
//edit by PAGAN: Jak nauczysz się pisać poprawnie i poprawnie używać znakow interpunkcyjnych i nie wstawiać jakiś nowych, wyssanych z palca znaków, to nie będę edytować twoich wypowiedzi. Nie mam zamiaru wysilać się, aby przeczytać to, co ty tu malujesz, bo ja tego nie rozumiem. Co to są za jakieś daszki, do cholery!? Do szkoły nie chodziłeś, czy miałeś wiecznie najebaną panią od polskiego?

[ wiadomość edytowana przez: PAGAN dnia 2006-12-27 10:49:46 ]
  
 
no no , kolorek bomba , umyj , nawoskuj , pogoń rudzielca i i bryczka nówka ..


ps, jak mi sie paliwo konczyło to spuszczalem z ibizy mojej matuli

stary niestety ma diesla hehehe