[125p] bez remontu :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
raczej myślałem o czymś w tym stylu:






Bedzie?
  
 
Jako że temat gdzieś zapadł się w czeluściach forum podnoszę fotką z Youngtimer adventure rally:

W między czasie w zasadzie nic się nie zmieniło dostał tylko nowe Ferroda na przód, i obrotek z 77 roku :]
  
 
fajna oldschoolowa zapinka maski
  
 
ładny... Bardzo ładny... Szkoda że nie cerwony jak mój ale i tak ładny... Nie słuchaj żadnego tam pierdzielenia 2.0 DOHC, elektroszpera i takie tam. On powinien pozostać seryjnym kantem. Tak jak opuścił fabryke. Kosmetyka, stylistyka i oczywiście pielęgnacja. Pięknie utrzymany... Zazdroszczę...
  
 
Zajebiaszczy
  
 
Śliczna bryka.
Cytat:
ładny... Bardzo ładny... Szkoda że nie cerwony jak mój ale i tak ładny...


A mi się szary podoba mimo że teraz mam czerwień meksykańską ale to pewnie sentyment hehe.
  
 
Jaki szary Fabryka podaje że ten kolor nazywa się... Srebrzysty
  
 
Fakt. Srebrzysty lepiej brzmi
  
 
Cytat:
2007-12-13 13:15:59, pavlus pisze:
Jaki szary Fabryka podaje że ten kolor nazywa się... Srebrzysty


dokladnie...:0 moj pierwszy kant tez był koloru L-54 srebrzysty...;P
  
 
Trzeba przyznać że ktoś kto wymyślił tą nazwę miał dużą wyobraźnie
Albo nie widział tego koloru
Znalzałem jeszcze taką fotke z pod Forum
  
 
Sezon 2008 rozpoczęty, zaliczone: Bukowina, Zakopane, Czorsztyn, Szczawnica, nabite prawie 500km średnie spalanie na poziomie 10l uważam za w miarę satysfakcjonujące.






  
 
ładnego tego dziadkowoza mash
  
 
No wiesz w pewnym wieku to już nie wypada jakies gleby itp. trzeba fason trzymać
  
 
ale cromodora cd30 do twojego falsonu by pasowala jak ta lala
  
 
CD 30 trochę zbyt ostentacyjne są wg. mnie do seryjnego auta.
Zastanawiam się nad czymś takim:
  
 
Cytat:
średnie spalanie na poziomie 10l uważam za w miarę satysfakcjonujące.



W '91 bylismy MRem '76 w Grecji, silnik swiezo dotarty i tez spalil ok 10/100. To wina krotkiego mostu, wujek jechal z nami 1500ME i spalal mu ok litr mniej chyba. Ale za to pamietam ze MR swietnie sie zbieral az do VMAX (niecale 140 km/h).
  
 
pawele

Nie baw się w żadne tam alusy... Fiat najładniej wygląda na motylach i koniec
Szaraki na motylach też wyglądają baaaaardzo fajnie
  
 
No tylko ładne motyle 13 dużo ciężej znaleźć niż alu a i cena podobna

Yapko ja właśnie mam długi most, może trochę przesadziłem ze wzbogaceniem mieszanki ale na początku dzwonił nawet przy paliwowej 125, powietrznej 200 i poziomie paliwa na 5 mm ;] ( zapłon oczywiście tak jak powinien być ).
  
 
Motyl motylem, ale fiat 125p nigdy nie wyszedl na nim z fabryki, a na klasycznym alusie bardzo rzadko ale sie to zdarzylo kilka razy.

  
 
To jeszcze jadna fota:


A co sądzicie o tej feldze którą pokazałem ??